Työreissulla

Anonyymi-ap

Koko tarinan voit lukea täältä:




Olimme tutustuneet Jutan kanssa deittisovelluksessa jo kuukausia aiemmin, mutta emme olleet saaneet aikataulujamme sopimaan yhteen. Jutta toisessa kaupungissa ja välimatka loi omat haasteensa tapaamisen järjestämiselle. Keskustelumme olivat alusta asti jo hyvin suoria ja molemmille selkeää se, että tarkoitus olisi tavata seksitreffien merkeissä. Vaihdoimme ajatuksiamme ja koitimme saada sovittua sopivaa aikataulua, mutta se ei ollutkaan niin helppoa. Aikaa kului ja laitoimme välillä viestiä toisillemme, kunnes minulle oli tulossa työreissu kaupunkiin, jossa Jutta asui. Ilmoitin tästä Jutalle, mutta harmikseni jouduin ilmoittamaan myös sen, että aikatauluni on tosi tiukka ja olemme kollegoiden kanssa yhteismajoituksessa joten sinne häntä en valitettavasti voinut kutsua. Juttakaan ei voinut minua kutsua kotiinsa, sillä hän on varattu perheellinen nainen. Hänellä oli kuitenkin lupa käydä vieraissa, joten ilmoitin hänelle, että mikäli jotain keksittäisiin niin voisimme yrittää saada aikatauluja soviteltua. Tilanne näytti todella hankalalta, mutta sitten Jutta ehdotti seksiä autossa hiukan huumorillakin. Tartuin tähän ideaan heti ja kerroin, että minulla olisi iltapäivästä ja alkuillasta kyllä hetki aikaa mikäli hän vain saa omat aikataulunsa järjestettyä. Näytti hyvin vahvasti siltä, että aikataulu tulisi olemaan liian tiukka, sillä Jutalla oli omat velvollisuutensa. Lopulta iltapäivän edetessä Jutalta tuli kuitenkin viesti: "Mulla menis puoli tuntia, että olisin siellä? Ei siihen hirveästi aikaa jää, mutta jos nyt lähden ajelemaan niin keretään. Miten on?" Onneksi huomasin viestin nopeasti, sillä omakin aikatauluni alkoi olemaan tosi tiukka. Ilmoitin Jutalle tämän sopivan ja aloin valmistautumaan. Kollegani ihmetteli mihin olin lähdössä, johon keksin tarinan, että lähden käymään pienellä kävelyllä sillä oli loppukesä ja oikein kaunis keli. Tämä tarina tuntui menevän oikein mainiosti läpi.

Olin tehnyt taustatutkimusta ja arvioin lähellä olevan paikan tarpeeksi rauhalliseksi. Kävelin rauhalliseen tahtiin paikalle ja tutkiskelin aluetta hiukan lisää. Kävelin hiukan pidemmälle, josta löysin tosi syrjäisen parkkipaikan ja ilmoitin Jutalle odottavani siellä. Paikallisena hän sanoi arvelevansa missä olen. No kaikki ei kuitenkaan mennyt täysin suunnitelmien mukaan, sillä Jutta oli nyt siellä mihin olin alunperin mennyt. Jaoimme sijaintimme ja lähdin kävelemään takaisin tuonne alkuperäiselle paikalle. Huomasin Jutan auton ja hän sanoi näkevänsä minut. Tuolla paikalla oli toinenkin auto ja joku näytti kävelevän koiransa kanssa vähän matkan päässä. Hän ei näyttänyt kuitenkaan tulevan meidän suuntaamme ja huomasin samalla Jutan parkkeeraavan autoaan paremmin. Päästessäni auton viereen Jutta hyppäsi ulos autosta ja tuli minua kohti hiukan naureskellen. Tartuin Jutan pakaroista kiinni, halasin ja suutelin häntä. Tämän enempää miettimättä Jutta avasi auton takaoven ja kömpi sisään minun mennessä perässä. Jutta pahoitteli, ettei ollut kerennyt ottaa lupaamanansa patjaa mukaan, mutta jokin makuupussi oli llevitettynä kaadettuen penkkien päälle pehmentämässä kovaa alustaa.

https://seksipaivakirja2016.blogspot.com/2026/02/tyoreissulla.html

0

1860

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

        Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
        Maailman menoa
        237
        1054
      2. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

        Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
        Ikävä
        49
        864
      3. Mitä sä teet

        Juuri nyt?
        Ikävä
        98
        821
      4. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

        Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
        Maailman menoa
        222
        815
      5. Onko ikäerolla väliä?

        Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
        Ikävä
        69
        696
      6. Mitä kirjainta kaipaat?

        🤣🤣🤣🤣🤣
        Ikävä
        56
        648
      7. Miten vaikuttaa

        Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
        Ikävä
        64
        566
      8. Uusioperhe vai salasuhde?

        Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
        Ikävä
        87
        566
      9. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

        Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
        Suomalaiset julkkikset
        2
        513
      10. Rekkawelinehkä

        Vitunvelin ehkä...miten rekka auto voi jatkaa pysähtymättä vaikka tappaa mopoilijan,tänään tapahtunut pmäelle vievällä 2
        Varkaus
        37
        499
      Aihe