ärsyttävä nainen Telian mainoksessa

Jos telian mainoksessa jatkaa vanha suomalainen näyttelijä nainen joka aloitti helmikuussa 2026, niin pitää vaihtaa liittymää. En viitsi edes mainita tämän hyvin ammattitaidottoman naisen nimeä.
3432
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, on näyttänyt tyhmyytensä monessa tv formaatissa, jäisi jo eläkkeelle

Äänestä

Vaihdan kanavaa aina kun tulee mainoksia.
Onneksi meillä on YLE

Äänestä

Ärsyttävä. Siis kuuluu suomen huonoimpien naisnäytteliöitten eliittiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos telian mainoksessa jatkaa vanha suomalainen näyttelijä nainen joka aloitti helmikuussa 2026, niin pitää vaihtaa liittymää. En viitsi edes mainita tämän hyvin ammattitaidottoman naisen nimeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu