Onko muille käynyt niin että oltu ystäviä toisen sukupuolen edustajan kanssa vuosia mutta se sitten yllättäen muuttunut seksisuhteeksi.
Itselleni tapahtu tässä viikko sitten noin. Olemme olleet hyviä ystäviä tämän naisen kanssa muutamia vuosia ,Käyty syömässä , Kahvilla , oluella ja toisillamme kylässä eikä ole ollut aiemmin mitään seksuaalista toimintaa hänen kanssaan,
Nyt tuolloin vkl hän soitteli perjantaina kyseli mitä touhuan, Työviikko oli takana ja olin vain kämpilläni, Töistä tullessani kävin kaupassa ostamassa ruokaa ja olut laatikonkin
Kustuin kylään tämän naisen, Tuli siinä kuuden seitsemän välillä sitten, Siinä juteltiin otimme oluet katselimme voicea telkkarista. Ilta kului rennosti ,Tämä naiskaveri ei usein ota alkoholia ja hieman ujon puoleinen jos varmaan vähän itsekin olen.
Nyt se kuitenkin otti siinä seurana olutta muutamia. No siinä sitten alkoi olla jo kello että aika mennä yöunille jo. Pesun kautta sänkyyn sitten.
Ilmeisestikkin kun se jäi sitten yöksi ja olimme illan aikana puhuneet parisuhteista ja seksistäkin , Alkoholilla oli kai jokin vaikutus kumpaakin kun siinä yhteis tuumin sitten päätimme että vaikka olemmekin hyviä ystäviä/kavereita niin voisiimmeko harrastaa seksiä keskenään, No teimme sen yhteis ymmärryksessä molempien suostumuksella. Kumpikin oli tyytyväisiä tekemäänsä ratkaisuun sitten sen jälkeen.
Nyt sitten aika näyttää että muuttuuko tää ystävyys parisuhteeksi vai jatkuuko ennallaan,
ONko muille käynyt samanlaista tilannetta. Olisi kiva kuulla tosi tarinoita miten on mennyt sen jälkeen. Loppuiko ystävyys vai paraniko ja muuttui suhteeksi.
MIELELLÄÄN KUULISIN MUIDEN KOMMENTTEJA JA EI MITÄÄN FANTASIAA VAAN TOSI JUTTUJA
ystävyys muuttuu
Anonyymi-ap
1
434
Vastaukset
- Anonyymi00001
Mee satusetä muualle satuilemaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175083Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012311- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171660"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551266Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113925Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654