Jericho Baby Eagle

Onko kellään kokemuksia ko aseesta?
3594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvä ja asiallinen ase kaikin puolin. Ei huonoa sanottavaa.

Äänestä
  • joo löytyy ja mainio ase kaikinpuolin..fosforitähtäimet vakiona,ainakin mun laitteessa...
    ja ulkonäkö 10 !!!!

    Äänestä

  • löytyy kirjoitti:

    joo löytyy ja mainio ase kaikinpuolin..fosforitähtäimet vakiona,ainakin mun laitteessa...
    ja ulkonäkö 10 !!!!

    Mites on varaosien ym kanssa? Jossain oli jotain juttua siitä että maahantuojan kanssa on ollut ongelmia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spaddu kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia ko aseesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu