Raaseporin valtiattaret - Anette, Osa 5/5

Anonyymi-ap

Raaseporin valtiattaret - Anette, Osa 5/5
Kirjoittanut A.Supikoira

Rouva, toivottavasti-pian-Valtiattareni, soi minulle kunnian kuunnella masturbointiaan. Mietin hoiteliko Anette itseään kiiltävien sukkisten ja pikkareiden läpi vai olika hän kenties laskenut ne puolitankoon ja wandoi menemään paljasta pillua? Istuiko hän hajareisin jakkaralla vai nojasiko hän seinää vasten seisaallaan?
Kuunnellessa ja miettiessäni, kyrpäni kasvoi alushousuissa täyteen mittaansa ja puristui alavatsani ja farkkujeni vetoketjua vasten. En voinut hillitä itseäni vaan aloin varovasti keunutella lantiotani edes takaisin, jotta munani hinkkasi vasten farkkujen etumusta. Kullini sykki valmiiksi, joten farkkuja vasten hinkkaaminen tuntui todella hyvältä.
- Orjalle ei ole annettu lupa tyydyttää itseään, kuulin Anetten äänen takaani.
Jähmetyin niille sijoilleni ja sopersin: - Anteeksi Rouva, en voinut–
- Suu poikki ja odota vielä hetki!
Vaikenin ja odotin paikallani. Hetken perästä Anette kuitenkin muutti mielensä ja sanoi:
- Tai sinulla on kyllä niin söpö pylly, että laita kädet niskan taakse sormet limittäin ja tee tuota ketkuttelua niin, että tuot takamauksesi oikein pitkälle.
- Kiitos Rouva, henkäisin ja tein työtä käskettyä.
Tein liikkeet liioitellusti ja pidin perseeni pitkälle taakse työnnettynä aina sekunnin verran ennen kuin liutin sen voimakkaasti eteeni. Joka työnnöllä eteen vehkeeni hankautui vasten farkkujen etumusta ja suustani purkautui pieni voihkaisu.
Jatkoin tätä ja hetken perästä liemeni lähtivät liikkeelle. Hätkähdin itsekin pientä kimakkaa kiljahdusta, joka purkautui huuliltani, kun kuuma mälli purskahti alavatsalleni. Ilman käsiä tai kunnon vastaotetta orgasmi jäi hieman vaillinaiseksi, mutta se tuntui sitäkin nöyryyttävämmältä.
Tultuani voimat loppuivat kuin seinään ja romahdin nelinkontin lattialle huohottamaan. Selkäni takana kuulin kuinka hieromasauvan surina oli kiihtynyt ja kohta Anette päästi pienen huokauksen.
Hetken kuluttua Anette kuului pesevän kätensä, jonka jälkeen hän tuli taakseni. Nainen auttoi minut harteista ylös ja jaloilleni. Otin ovenkarmeista tukea odotellessa tasapainon palautumista.
Anette riisui minulta hiuspantansa ja silitti olkapäätäni.
- Vie huppu kotiisi, Anette sanoi lempeästi. - Minä juttelen Karon kanssa ja mietimme mitä sinulle teemme. Osaat varmasti itse ulos.
Kun katsoin selkäni taakse, huomasin olevani kuraeteisessä yksin. Onneksi mällit eivät olleet tulleet housujen läpi ja farkkujen etumus oli kuiva. Etsin kengät jalkaani ja lukitsin oven takanani.
Aurinko oli mennyt pilveen. Kävelin haparoivin askelin pihan poikki. Sora rapisi jalkojeni alla, vaikka tunsin leijuvani. Kylmä ilma teki hyvää. Annoin D-Maxin konepellille kevyen ylävitosen. Ovella silmäni osuivat sivupeiliin. Jäin tutkailemaan kuvaani.
Musta kypärähuppu oli yhä päässäni. Hupun otsaan oli helmen valkoisella langalla kirjailtu paksu kauno A.
Tuijotin sitä suu auki.
Etsin sormenpäillä hupun alta kaulapantani ja peilasin metallilätkää, jossa oli K-kirjain.
Nielaisin.
Karo.
Anette.
Mietin kaikkia vaihtoehtoja, mutta lopulta minun oli vain todettava, että vaihtoehtoja ei ollut. Tilanne oli juuri sitä mitä se avolavan isossa sivupeilissä näytti olevan.
Kaksi Valtiatarta oli merkinnyt minut.

0

1218

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

        "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
        Maailman menoa
        47
        2192
      2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

        Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
        Maailman menoa
        191
        2009
      3. Onko kivaa jättää

        elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
        Ikävä
        116
        1382
      4. En kerro nimeäsi nainen

        Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
        Ikävä
        71
        1170
      5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

        Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
        Ikävä
        96
        982
      6. Olet kiva ihminen

        En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
        Ikävä
        73
        929
      7. Auta mua mies

        Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
        Ikävä
        78
        879
      8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

        Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
        Kaste
        45
        857
      9. Ja tääkin vielä...

        Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
        Ähtäri
        33
        835
      10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

        Miehelle.... Helpota vähän.
        Ikävä
        61
        736
      Aihe