Tietääkö joku miksi Ulvova mylläri lopetti Puerto Ricossa?
Paikka oli ainakin hyvä.
Ulvova mylläri
8
310
Vastaukset
- Anonyymi00001
Korona-aikaan ei ollut asiakkaita, joten ravintolaa ei kannattanut pitää auki.
- Anonyymi00002
Suosittelen gourmet ravintola Karhua inglesin paraati paikalla. Loistavat pihvi ateriat ja kattava viini lista takaavat maku nautinnon mikä ei unohdu koskaan.
- Anonyymi00003
Kolmen misellin tähden gourmet ruoka ravintola karhu onkin yksi maailman parhaista gourmet ruoka ravintoloista. On ilo omistaa sieltä kanta pöytä niin ei tarvitse jonottaa joka ilta karhun notkuvien liha patojen ääreen. Suosittelen lämpimästi karhua loman lohi kohdaksi.
- Anonyymi00004
Anonyymi00003 kirjoitti:
Kolmen misellin tähden gourmet ruoka ravintola karhu onkin yksi maailman parhaista gourmet ruoka ravintoloista. On ilo omistaa sieltä kanta pöytä niin ei tarvitse jonottaa joka ilta karhun notkuvien liha patojen ääreen. Suosittelen lämpimästi karhua loman lohi kohdaksi.
Olen vegaani. Löytyykö tästä gourmetravintalasta mitään syötävää kaltaiselleni vakaumuksen omaavalle henkilölle.
Nimimerkki Meat is murder - Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Olen vegaani. Löytyykö tästä gourmetravintalasta mitään syötävää kaltaiselleni vakaumuksen omaavalle henkilölle.
Nimimerkki Meat is murderTänne ei viemäripoikien lisäksi kaivata mitään viherpiipertäjiä. Pysykää pois kanarialta sairaat mielet.
- Anonyymi00006
Korona varmaankin oli suurin syyllinen miksi paikka suljettiin,nyt olisi hyvä taas avata uudelleen mutta ne liiketilat on jo toisessa käytössä.Pappatunturi kuitenkin on siellä vanhalla ostarilla
- Anonyymi00007
Mitä niissä tiloissa nyt on ?
- Anonyymi00008
Anonyymi00007 kirjoitti:
Mitä niissä tiloissa nyt on ?
Jos ei oo gay paari niin ei kannata mennä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011621
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581031Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85912
- 61906
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11790Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t267782Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75727Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61722Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342721