Eikö olisi aika jo putenkin alkaa horsmaa pukkaamaan???
Kansanedustaja nostaa esiin Venäjän suuren huolen: Tätä Putin pelkää
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011852251.html
Miksi Putte vielä hengittää?
Anonyymi-ap
3
252
Vastaukset
- Anonyymi00001
Joo ja länsi on vasta varoen nostamassa puolustustamme oikeaan suuntaa...
- kauaskantoisilla se seuraavat koetokset käydään tarkasti osuvat ns. silmien välliin - Anonyymi00002
Putte parka, kova on kohtalo, kun kaikki oli vasta hyvin.
- Anonyymi00003
Nyt puttepossu vinkuu,nyyh nyyh kun Ukraina losautti välimerellä heidän tankkerin.He saisi pommittaa siiviilejäkin mutta kun toiset iskee niin nyyh nyyh.Muutama kunnon ilotulitusraketti moskovan keskustaan niin oppivat miltä tuntuu olla ristikon kohdalla.Sais maatuskatkin ottaa muutaman juoksuaskeleen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648