Seksiä rahasta

Anonyymi-ap

Olen tavallinen 43-vuotias perheenäiti. Jopa kiltti sellainen. Ei ole ollut mitään avioliiton ulkopuolisia suhteita eikä ole edes tapana bilettää. Mitä nyt joskus kavereiden kanssa voidaan tanssimassa käydä.

Olin työreissulla/koulutuksessa ja samassa tilaisuudessa oli mies jonka kanssa tuli juteltua niitä ja näitä. Toisena iltana kun porukalla käytiin syömässä ja lasilliset ottamassa tämä mies kysyi kun hetken oltiin kahdestaan, että olenko koskaan antanut maksusta. Vähän hämmennyin kysymyksestä ja vastasin, että en tietenkään.. Mies sanoi, että olisinko valmis antamaan ja mistä summasta. Naurahdin vaan hänelle ja asia jäi siltä illata. Illalla hotellissa kyllä asia kävi mielessä ja yllätyksekseni se myös kiihotti minua. Ajatus, että minulle maksettaisiin seksistä alkoikin tuntua kiihottavalta.

Seuraavan koulutuspäivän päätteeksi tämä mies tuli taas juttelemaan ja kysyi olenko miettinyt asiaa. Menin aivan punaiseksi naamasta ja sanoin että onhan se mielessä käynyt. Mies kysyi, paljonko? Johon heitin 300 euroa, koska en uskonut kenenkään sellaista summaa maksavan. Mies sanoi, että asia selvä. Illalla hänen huoneessaan jos kiinnostaa..

Ajatus kiihotti edelleen minua ja niinpä kävin vielä ostoksilla hakemassa vähän seksikkäämpää alusvaatetta ja jännityksestä varisten menin Illalla tuon miehen hotellihuoneeseen. Mies vastasi, että arvasi minun tulevan. Hän laittoi 300 euroa seteleinä rintaliiveihini ja alkoi suudella minua..

Etenimme aika nopeasti rakasteliuun. Sain illan aikana sekä takaapäin, että edestä. Tunsin olevani todellinen lutka tuon illan mutta kontrasti normaaliminään oli suuri ja sekin aiheutti kiihotusta. 300 euroa ja useamman orgasmin rikkaampana palasin omaan hotellihuoneeseen.

Löysin itsestäni täysin uuden puolen. En minä tätä varmasti tule ainakaan usein jatkamaan mutta kokemuksena itselleni todella kiihottava.

Ansku

27

8069

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Oletko uudelleen antnut vieraalle kiinnostais saada kaltaistasi naista rakastella ja nuolla 58 v mies

      • Anonyymi00003

        Trololoo ääliöt


    • Anonyymi00004

      Kyllä rahasta voi hoitaa jalkoväliä.Parit,naiset,miehet.
      Tilaavat monenlaista Markku hoitaa palvelua.Auton kuljettajaa puettuna taksi asuun.Naiset tyttöilijää mökille,piiaksi,orjaksi,saunan lämmittäjäksi ja talommieheksi puettuna. M58

    • Anonyymi00005
    • Anonyymi00006

      Jestas Suomi vajoa niin alas kuin voi

      • Anonyymi00013

        Mites alas se voi on vajonnut.


    • Anonyymi00008

      Tunnen useampia aivan "tavallisia" naisia jotka harrastuksekseen myy rahasta ja tienaa pikku sivuguloa sillö ja nimenomaa tuo koukuttava tunne on aina päällimmäisenä, että kun se raha pistetään pöytään, tulee sellainen lutkamainen olo. Ei siinä minusta mitään väärää ole. Ja miksei ottaa siitä rahaa jos sitä kerran tarjotaan. Itse en ole koskaan pillusta maksanut mutta miksri jos tilanne olisi tuollainen ja molemmilla kivaa. Joskus pientä sponsoria antanut yhdelle naiselle mutta ihan muista syistä. Onhan se kotonakin yhdenlaista sponsoria.

    • Anonyymi00015

      Juu annan ennemmin seksiä rahasta, kuin ilmaiseksi.

    • Anonyymi00016

      Tapaamiset seksin merkeissä rahaa vastaan, on minusta ihan ok juttu.
      Myös perheenäiti. 34v

      • Anonyymi00017

        Siispä missä ja milloin?


      • Anonyymi00018

        Mistäpäin olet? Kiinnostaa.
        M62


      • Anonyymi00019

        Haluisin nuolla sinua. Ei välttämättä muuta.Mistä päin oot. Mies 60v.


      • Anonyymi00028

        Missä päin Kaikkonen asustelee..


      • Anonyymi00029
        Anonyymi00017 kirjoitti:

        Siispä missä ja milloin?

        Silloin on hyvä kuin saa olla vapaana..


    • Anonyymi00020

      Tottahan se monia kiihottaa. Mutta moniko on ajatellut, että melkeinpä kaikki avioseksikin on oikeastaan ihan yhtä vastikkeellista? Monesti jopa paljon kalliimpaa.

    • Anonyymi00021

      Haluan myös vastikkeellistä seksiä 40-60 v kiva kroppaisen naisen kanssa .

    • Anonyymi00022

      Minua jäi kauaksi aikaa vaivaamaan eräs sähkömies. Asennutin autotalliin lisää pistorasioita. Työn valmistuttua kysyin tietenkin paljonko tämä maksaa. Sähkäri sanoi ettei oikein näin vähäisestä hommasta oikein voi veloittaa, jotakin muuta voisi tehdä. Jatkoi että hoidetaanko heti alta pois. Kiihotun kysymyksestä, en voinut vastustaa.

      • Anonyymi00030

        Voi kun kehtaisi ja viitsisi ehdottaa noin.. Oon haaveillut aina että pikku hommat joku nainen kuittaisi tussulla. Ei sitä vaan viitsi ehdottaa kun jos ei ollakaan samalla kartalla just silloin. Tulee sanomista ja menee maine. Minusta ihan helvetin kiimaista ottaa ja nussia extempore jonkun ventovieraan naisen kanssa


    • Anonyymi00023

      Näinpäin. Oltiin Sussun kanssa automatkalla rupesi panettamaan, Sussu sanoi kuukautiset pyllyyn en anna nyt panna. Ajoimme levikkeelle Sussu rupesi hyväilemään mulkkua, melkein samassa tuli auto pojat huomasi mitä tapahtuu. Kysyvät saako he panna Sussu sanoi ei minua tuota piilo homoa 200 laaki saa ihan oikeasti nussia. Pojat sanoi ok, protestoin ei sitä ole ennen nussittu, Sussu sanoi nytpä nussitaan koko tonnin edestä. 3 kaveria alkoi runka mulkujaan yksi oli mahiton 2 muuta ns. normi mulkkuja. Sussu määräsi perse pystyssä konepellin päälle, hei nyt tonni tai kotia kohti kollit. Sussu pisti rahat ritskoihin. Hevosen kyrpä viimmesenä, ettei homo halkea heti aluksi.

      Kun olin mahallani Sussu laittoi auton käyntiin v 12 murisi auto tärisi ja oli kiihottavaa maata kun mulkku painui perseesenn ja poika nussi persettäni juurtajaksaen, kiimoissaan laukesi syvälle suoleen, vuorostaan toisen oli upota liukkaaseen perseeseen, kovaa nussien perseeseen laukesi toisen kerran sisääni, ähkin kiimoissani kun perseestä valui spermaa tämä tuntui yllättävän hyvälle, tässä välissä Sussu hyväili palleja ja mulkkua, sanoi joku ottaa kohta sulta suihin. 3 isoin kyrpä oli valmiina uppoamaan perseeseeni kaveri painoi voimalla sisään älähin kun tuntui isolta ja samalla hyvältä, Sussu sanoi saatana tuohan tykkää tuosta heh ei tarvitse loma jälkeen töihin nyt onkin meillä pankki tässä hah hah haa.

      Kyrpä myörysi persessä villisti, limat lotisi, samassa rekka ajoi parkkiin torveaan soitti ikkunasta kysyi onko muille tarjolle Suterööri hihkaisi ei tänään tämä huoraliike avattu vasta tänään, kuski sanoi voin vaikka imeä huoran kuivaksi, jee sanoi Sussu 200 saat imeä, selvä sanoi kuski, samassa iso kyrpä laukesi sisääni poika örisi parempi kuin muijan pillu...perse valuvana makasin selälläni konepellillä, kuski rupesi imemään ja ihmetteli etten ollut vielä lauennut, kuski kysyi saako ratsastaa mulkulla, Sussu sanoi siitä vaan 300 sadalla saa huoripukin mulkkua, kuski riisui huosunsa ja kiipesi konepellille upottaen mulkkuni perseeseensä, pojat vatkasivat lauenneita mulkkujaan, kuski rupesi örisemään ja laukesi, samalla minä laukesin kuskin perseeseen ja kuskin mulkusta lensi spermat ulos. Pojat tunki 2 kerran lauenneet mulkut housuihin ja kiittivät ja lähtivät. Sussu sanoi kuvasin muuten tätä sessiota, hei ottakaa yhteyttä joskus.

      Samoin kuski maksoi ja kiitti antoi numeronsa ja sanoi soitellaan. Sussu otti paidan päältään sanoi puhdistetaan vähän persettäsi, ei kai ollut liian ilkeää, sanoi rakastan sinua, minä voin ajaa eihän tästä yöpaikkaan pitkä matka ole. Sanoin minä kanssa rakastan sinua kiimanaiseni, empä olisi sinusta uskonut tämmöistä seurakunta sisar, kimainen maanpäällinen elämämme on jatkunut pitkään......ahh uhh

    • Anonyymi00024

      Olen monesti ajatellut ehdottaa taksinkuskille, että voinko maksaa luonnossa.
      Mutta en ole vielä uskaltanut sellaista ehdottaa, en tiedä miten sen ottaisi puheeksi, en voi vaan yhtäkkiä sellaista käydä sanomaan, pitäisi keksiä joku muu keino, miten voisin sitä vihjailla, että luonnossa maksu olisi kiva.

      • Anonyymi00025

        Mistäpäin olet .täällä ois taksi mies joka voisi suostua.. Lyhyt hame päälle ja annat nousta sen ..otat pikkuhousut pois ennen taksiin menoa..


    • Anonyymi00026

      Pitäisikö ryhtyä taksinkuljettajaksi, jos muijat maksaa luonnossa, voisi olla aika kiva työpäivä.

    • Anonyymi00027

      Aikun tulis joku nainen minunkin luo, rahaakin ois varattu, ilta menis seksin merkeissä.

    • Anonyymi00031

      Päinvastainen tapaus sattui minulle aikoinaan, kun olin eräässä kaupungissa työkomennuksella. Tapasin viehättävän naisen ja päädyimme hänen asuntoonsa, sänkyynhän siinä heti mentiin ja nainen sanoi, että pane hänet paksuksi. Kertoi haluavansa lapsen, elatusmaksuista ja muista isyysasioista ei tarvitse huolehtia, sillä hän on varakas nainen, hän haluaa vain perillisen. Niin siinä sitten kävi, että asuin hänen luonaan, päivät kävimme töissä ja yöt naimme. Se oli mukavaa, kun hän järjesti ja maksoi kaiken, ruuat, viinat, tupakat ja tavintoloissa käynnit, Kerran sanoin jotain raha-asioistani, niin hän sanoi että antaa kyllä minulle rahaa, jos tarvitsen. Enhän minä häneltä rahaa tarvinnut, kun olin hänellä täysihoidossa ja palkkani ja päivärahat jäi omaan käyttööni. Kaikki hyvä loppuu aikanaan, kuten sekin työkomennus ja tämä ihana suhde. Soitin hänelle jälkeenpäin ja kyselin mahdollisesta raskaudesta, niin hän ilmoitti että kuukautiset alkoivat. Kerroin olevani pahoillani hänen puolestaan ja toivoin että hän vielä onnistuu perillisen saamisessa, en tiedä miten siinä loppujenlopuksi kävi. Mutta lapsentekoasiassa hän oli innokkain ikinä, olin silloin elömääni tyytyväinen ja voin vakuuttaa, ettei tuo kerta jäänyt ainoaksi, vastaavia tapauksia sattui useampiakin!

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      343
      2799
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      65
      2266
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1949
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      65
      1581
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1532
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      69
      1129
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1019
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      261
      950
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      7
      918
    10. 39
      800
    Aihe