PYÖRÄRETKELLÄ

Anonyymi-ap

Oli kesä 1989. Olin 15v ja paras kaverini 16v; olimme suunnitelleet hiukan pidempää pyöräretkeä koko talven. Vihdoin juhannuksena sen aika koitti, kun molemmilla oli kesätöistä parin viikon tauko. Lähdimme Turusta saariston rengastielle ja ensimmäinen tavoite oli Kustavi ja Lootholman leirintäalue juhannusaattona. Olimme kuuleet, että siellä oli varsin kovat juhannuskarkelot. Tätä varten olimme varanneet mukaan myös hiukan alkoholia, jonka suhteen olimme myös alottelijoita.

Pääsimme Kustaviin ja saimme leirintäalueelta telttapaikan. Leiriydyimme ja aloimme valmistautua juhannuksenviettoon. Kiertelimme leirintäalueella ja tapasimme siellä myös muita nuoria. Jossain vaiheessa iltaa huomasin olevani sen verran juovuksissa ja sanoin Karille lähteväni telttaan nukkumaan. Hetken pyörittyäni alueella palasin takaisin ja sanoin etten löydä telttaa ja tällöin Kari lähti taluttamaan minua teltalle. Ryömimme sisään telttaan ja huomasin olevani sen verran juovuksissa, etten varmaankaan saisi edes riisuttua itseäni.

Teltassa Kari alkoi ottamaan minulta verkkareita pois koska itse en siihen kunnolla kyennyt. Hänen vetäessä housujani pois mukana lähtivät myös bokserit, joko vahingossa tai tarkoituiksella. Havahduin itsekkin siihen, että minulla alkoi seisomaan. Myös Kari huomasi tämän ja hän kysyi kiihottaako tämä. Sanoin, että nyt tekisi mieli runkata, jolloin Kari otti kiinni kalustani ja alkoi runkkaamaan kaluani. Humalassa en pitänyt sitä lainkaan sopimattomana vaan pyysin jatkamaan kun hän lopetti runkkaamisen hetkeksi. Kari kääntyi viereeni makaamaan jatkaen edelleen kaluni kimpussa ja samalla otti kiinni kädestäni ja laittaen sen hänen housujensa sisään kovalle kalulleen. Aloin runkkaamaan häntä. Yht'äkkiä Kari lopetti ja kääntyi riisumaan itseltään housut ja paidan pois. Olin kiihottunut tilanteesta, vaikka en koskaan ollut tuntenut kiinnostusta samaan sukupuoleen. Ehkä humala ja tilanteen yllättävyys lisäsi kiihotusta? Kari kääntyi ja suuteli minua suulle ja myös minä käännyin ja kalumme osuivat yhteen. Suudelma ja kalujen osuminen toisiinsa oli kuin sähköisku. Siinä samassa Kari nousi ylös kääntyi ja otti kovan kaluni suuhunsa. Hän lutkutti kaluani suussaan ja liikutti kieltään terskallani. Koin tilanteen niin kiihottavana etten ehtinyt sanoa mitään kun laukesin Karin suuhun. Kari nieli kaiken. Olin hämilläni ja koin selviäväni myös siinä samassa, laukeaminen oli tuntunut paljon paremmalta kuin yksikään runkkaamalla kokemani laukeaminen.

Ilman mitään sanoja käännyin ja otin Karin kalun suuhuni. Otin aluksi sen liian syvälle ja meinasin yökätä. Vedin itseäni ylöspäin ja aloin pyöritellä kieltäni Karin terskalla. Kari alkoi huokailla ja yhtäkkiä hän nosti lantiotaan ja tunsin lämpimän syöksyn nielussani; en voinut muuta kuin niellä.

Tämä jäi tällä retkellä ainutkertaiseksi kokemukseksi. Tosin muutamaa vuotta myöhemmin menetin myös peppuneitsyyden Karille, mutta se on sitten toinen tarina.

3

1620

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Näin se homma etenee. Ette te olisi lähteneet millekään pyöräretkelle, jos ei olisi ollut jotain suunnitelmia tulevasta.

      • Anonyymi00003

        Itseasiassa minulla ei ollut tietoa tulevasta, eikä mitään muuta kuin pyöräretki. Kari sen sijaan kertoi myöhemmin, että hänellä oli tausta-ajatuksia ja asiat etenivät tuohon pisteeseen vahingossa ja itsestään. Toki hänen pienoisella myötävaikutuksella.


    • Anonyymi00002

      Melkein kuin oma tarinani. Meitä oli 3 kiimoissaan olevaa päihtynytt poikaa mökillä jotka aluksi alkoivat saunassa runkkaamaan, hetken päästä runkkasimme toisiamme ja hetki siitä niin otimme suihin toisiltamme ja samaisen mökkiviikonlopun aikana pääsin vielä painamaan kaveriani peppuun.

      Vanha sanonta on ettei kerta homoksi tee. Nämä olivat minun ainoat kokemukset samaa sukupuolta olevien kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      49
      4143
    2. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      66
      3803
    3. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      70
      3328
    4. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      96
      3230
    5. Mitäs nyt sijoittajat?

      Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no
      Maailman menoa
      94
      2227
    6. Miks tän meidän

      Rakkauden on pitänyt olla näin vaikeaa?
      Ikävä
      35
      2138
    7. muista olla

      VAROVAINEN! m
      Ikävä
      24
      1999
    8. Elän vastoin

      Kaikkia arvoja kun en pysy sinusta erossa.
      Ikävä
      36
      1989
    9. Onneksi on edes yksi kuva

      Susta mitä voin välillä ihastella ja kaipailla sua😔
      Ikävä
      38
      1969
    10. Olisitpa se hellä

      Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k
      Ikävä
      23
      1874
    Aihe