Tekijöinä Valtiojohto, Terveydenhoito, Poliisi, Puolustusvoimat, naapurit ja oma perhe. Kaikki tämä rahan ja uskon takia. Lisään tähän vielä Helluntailiikkeen tekijänä.
Te vedätte Jumalan Tuomion tämän kunnan ja kansan päälle.
SURULLISTA SEURATTAVAA!
KAROLIINA
Perhon Annalassa Jumalan Poika tekee hiljaista kuolemaa
27
1303
Vastaukset
- Anonyymi00001
Allekirjoitan Karoliinan tekstin, lisään vainoajina Saatananpalvojat , USA ja Saksa osittain. Suomi, USA ja Saksa ovat roistovaltioita, joiden johto on sekaantunut Saatanan ja Helluntailiikkeeseen. Sekavuus tällä hetkellä johtuu henkivalloista.
IKAROS-00 JR., JUMALAN POIKA- Anonyymi00018
jeesus suomen ainoa toivo
- Anonyymi00002
Varastamista ei ole tällä hetkellä kielletty lailla, vaikka se 7. Käsky onkin. Sen turvin osa perholaisista ja muutkin yritti taas varastaa tältä tunnetulta yhtiöltä rahaa satoja miljoonia euroja.
- Anonyymi00003
Mikä pahinta, Perhon seurakuntakin on mukana varastamassa, Siihen loppui seurakunnalle lahjoittaminen tältä henkilöltä.
- Anonyymi00004
Perhon terveydenhoidon minä kiroan alimpaan helvettiin , samoin SRK:n, ne olivat botuliinia sisältävän myrkkypiikin takana.
IKAROS-00 JR. - Anonyymi00005
PERHON TERVEYSKESKUKSEN PORUKKA ON SYYLLISTYNYT RIKOKSEEN IHMISYYTTÄ VASTAAN.
- Anonyymi00006
Kyllä ne karhut ainakin maksamattomista laskuista lähettää. Minä maksan laskut ajallaan
- Anonyymi00007
Annalassa on isketty Jumalan Poikaa vastaan Grok-keinoälyllä johdetulla tietokonepelillä, sitä täydennettiin atomipiikillä . Tekijöinä nuoret Saatananpalvojat, vastuussa on suurin osa Suomea, valtiojohdon johdolla. Osa omaa perhettäkin. Rahan ja uskon takia, siis kollektiivinen syyllisyys.
Karoliina - Anonyymi00008
No, mutta tuohan kuullostaa oikein hyvältä
- Anonyymi00009
Eikö se Konsta Pylkkänenkin röyhtäilly niitä atomihöyryjä kirjassaan https://www.youtube.com/watch?v=FCVK2V-THO4
- Anonyymi00011
Tämän Annalan kodin naapureissa neljällä sivulla on laservalot, joilla tehdään haittaa terveydelle.
- Anonyymi00012
Säteillä pystyy lähettää säteileviä uraanihiukkasia.
- Anonyymi00013
Päätitte Perhon tk taas antaa epämääräisen piikin , vaikka hän on ihan terve, rahako teilläkin on mielessä?
Karoliina - Anonyymi00014
Kaikkien tämän kanavan kirjoitusten perusteella ei taida kuitenkaan olla ihan terve...
- Anonyymi00015
Ei edes kovin lähellä tervettä.
- Anonyymi00016
Jospa tällä Jumalan pojalla on kykyjä ja taitoa ymmärtää ja huomioida asioita joita tavallinen tallaaja ei vain kykyne ymmärtämään ja siksi hänen juttujaan oudoksutaan..?
- Anonyymi00017
Rakas, minä en koskaan anna tätä anteeksi Taivaalle. Tämä sota meidät yhdisti, nytkö se erottaa....
KAROLIINA - Anonyymi00019
Lieköhän kuitenkin tietyn uskontokunnan aivopesulla ja kieroontuneilla ” opetuksilla” eniten vaikutusta tämän ” Jumalan pojan ” kommentteihin/ hieman outoihin kommentteihin.?
- Anonyymi00020
Edelleen vaino jatkuu Annalassa. Kinnusella ja Riutalla on laservalot käytössä.
Charlotta - Anonyymi00021
Antakaa edes Jumalan Pojan nukkua rauhassa, valtiovalta ja kumppanit!
Charlotta - Anonyymi00022
Päätitte siis kotihoito antaa myrkkypiikin Jumalan Pojalle. Perhonjokilaakson kotihoidossa on kuolonenkeleitä, oisko helluntaihörhöjä, tekopyhiä joikaajia.
https://www.youtube.com/watch?v=F50eipY9H_s
Charlotta - Anonyymi00025
Annoitte Kotihoito jälleen myrkkypiikin Jumalan Pojalle.
Charlotta - Anonyymi00028
Hänelle parhaillaan tehdään leukemiaa.
Charlotta - Anonyymi00029
Kannattaisiko Googlemapista katsoa jokin toinen kohdepaikka. Annalalla ei ole juuri uskottavuuttta, kun ei ole j kuin jokunen talo syrjässä ?
- Anonyymi00030UUSI
Turhan hitaasti näyttää tuo prosessi etenevän….
- Anonyymi00031UUSI
Tuhoprosessi on pysäytetty, rikolliset.
TR
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11566Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras921475Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221041Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva195924- 123832
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2777Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29750Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks42741- 7714
- 60693