Hyvä paikka ydinaseille

Hävitäänkö me tämäkin tilaisuus. Naton kasarmit ainakin mennyt suunnilleen kaikkialle muualle kuin meille. Voisko niitä laukoa kantolan myllyn siiloista?
6168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vassarit luulee että ydinaseet on jotenkin vaarallisia.

1Äänestä
  • Voi kuinka hellyyttävää on perskokkareiden usko ydinaseen ihmeitä tekevään voimaan. Venäjän ydinasedoktriinin mukaisesti maahan on nyt lukittu mittava joukko ydinkärkiä.

    Eivät nurbergin-oikeuden käynnit mitään uutta natseille ole, ja sellainen on taas kohta edessä.

    Äänestä

  • Lopultahan tässä tasataan imperialismin ja siirtomaa-ajan satoa. Kuten sanotaan, sen minkä taakseen jättää, sen edestään löytää, ja muu maailma vain katselee kuinka entiset siirtomaaherrat palautetaan muun maailman tasolle.

    Tietenkin vaikea ymmärtää putkiaivoilla, globaalien sosiologisten lakien tasapainoa.

    Jos asetus YK:n sanomaa vastaan, olet YK:ta eli yhdistynyttä ihmiskuntaa vastaan.

    Nykymaailmassa häiriköt heiluvat hetken kunnes heidät syrjäytetään omaan perifeesiaansa.

    Äänestä

Perskokkare natsien omaan kuplaansa siiloutuminen maksaa Suomelle sen koko olemassa olon. Right fire with fire, kuten filosofit ovat päätelleet, joten ydinaseen piippu osoittaa nyt Suomeen eikä mene kauaa kun III WW alkaessa ei maasta ole jäljellä kuin säteilevä kuoppa.

Näin käy kun rikolliset psykopaatit kaappaavat valtion.

Äänestä

Persurottien lähtölaskenta on alkanut , ja se on hyvä asia.

Äänestä
  • Äänestit ja petyit. Nyt sitten katkerana itketään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hävitäänkö me tämäkin tilaisuus. Naton kasarmit ainakin mennyt suunnilleen kaikkialle muualle kuin meille. Voisko niitä laukoa kantolan myllyn siiloista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu