Kai minä olen enemmän bi-henkinen kuin täysin gay.
Naiset on kivoja otuksia parisuhteessa ja kauniita katseltavia. Pillut on aika rumia värkkejä mutta menettelee.
Mutta twinkkipoikien kanssa onkin sitten panohommat jotain eläimellistä. Rakastan sitä näkyä kun vakiopojun perseestä valuu spermat lakanoille.
Nelikymppinen bi
Anonyymi-ap
1
123
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
En ole ymmärtänyt näitä ihmisten tarpeita määritellä onko hetero, gay, bi tai mitä tahansa. Eikös olisi helpompi olla määrittelemättä mitään, ja nussia menemään kenen kanssa synkkaa?
Ei minuakaan miehet kiinnosta pätkääkään, eikä ole ikinä kiinnostanutkaan. Mutta en silti näe tarvetta määritellä itseäni heteroksi. Jättää option vaihtaa mielipidettä tai kokeilla mitä haluaa jos joskus siltä tuntuu, kun rajoja ei ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2110935- 408207
- 1255245
- 1433646
- 693558
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353514- 333157
- 552519
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak352011- 281786