Kun katsoo tolppien hintoja niin eipä harmita ajella sähköautolla. Vaikka maksaahan sekin mutta murto-osan polttoaineesta.
Vastaukset 10
- Anonyymi00001
Tatti pystyssä sähköllä ajellaan.
- Anonyymi00007
Vain unelmissas onneton
- Anonyymi00004
Eipä tuo hinta vaikuta meikäläiseen. Kohta pääsee lyömää v8 tulille, ja koko esän kurmuutan. Homot ajaa sähköhärveleillä.
- Anonyymi00005
Älä muuta sano, akkulavetin hankkii vaivoikseen ainoastaan apukoulunkin keskeyttänyt koulupudokas.
- Anonyymi00011
Ilmoitettu: "Sairasta!"
- Anonyymi00006
Onneksi ei tarvitse ajella, ellei halua.
- Anonyymi00010
Jännää ihanko totta
- Anonyymi00012
Polttoaineet sais maksaa vaik kypän litralta. olis vähemmän köyhiä tien tukkoina.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475