Öljyttynä ja sidottuna kimpassa

Anonyymi-ap

Kaikki oli järjestelty ja sovittu etukäteen. Saisin katsella, tai osallistus vaimoni (38 v. ) kimppasessioon. Vaimo oli sidottuna sukissa ja korkkareissa pvc lakanalla. Ritsikat jättivät nännit näkyviin ja ohuet sukkanauhaliivit ja pikkarit, siinä se. Ai niin, neljä nuorta miestä oli vielä suihkussa pesytymässä.

Pojat tulivat, ja ihan oikeasti näkyi, että ei tarvinnut lykkiä, ajatuksen voimalla oli koko panojoukkue kalut pysyssä. No, osaksi tuossa tietenkin vaikutti vaimoni siro ulkonäkö. Ojensin pojille kaksi litran pulloa öljyä, ja neljältä tuo öljyäminen sujui nopeasti.

Öljyttyjen sukkien kiilto ja pikkareiden läpinäkyminen oli kiihottavaa katseltavaa. pitäiskö minunkin, ajattelin. Päätin kuitenkin tyytyä tässä vaiheessa katselijan osaan. Eikä tuo ollut eka kerta meidän suhteessa.

Järjestystä en muista, mutta luultavasti komein ja rohkein ensin. Kaveri riisui vaimon pikkarit ja työnsi kalun vaimoni öljyttyyn lemmenvakoon. Vaimo makasi sängyllä selällään, kädet ja jalat levälleen sidottuna. Siellä litisi oikeesti tovin aikaa, ennen kuin lemmennesteet lirathtivat vaimoni sisälle.Poika veti kalun ulos ja konttasi liukkaalta sängyltä pois.

Ja seuraava, ei ollut suuren suuri tuo, vaikka miehessä oli kyllä raameja, vaikka muille jakaa. Mutta tahti oli sitäkin kiivaampi ja vaimo koukisti ja ojensi jalkojaan panon tahdissa, ja sitten kuului voihkaisu. Poika jatkoi vielä hetken ja otti kalun ulos roiskaisten spermat vaimon vatsalle.

Päästimme vaimon irti remmeistä ja toinen kundeista meni selälleen ja vaimo nousi ratsaille. Hän ohjasi kädellä kyrvän sisäänsä ja sinne meni liukkaasti. Viimeinen mohikaani meni vaimon taakse, ja kuten olimme aikaisemmin sopineet kundit saivat kokeilla DP.tä.

Ei mennyt kakkoseen kalu, ei sitten millään. Liian tiukka reikä ja hiukan veltto kalu. Neuvoin, että ensin kakkoseen ja sitten vasta ykköseen. Pojat, teillä on väärä tekniikka. No sitten aloitettiin niin, että kakkonen on ykkönen ja ykkönen on vasta kakkonen.

Ei sujunut tuokaan. Pojat vaihtoivat osia. Ja sinne lupsahti peppureikään tuo hiukan jäykempi kalu ja sitten loppu sujui jo helpommin. Ykköseen upposi ensi yrittämällä... tai ainakin toisella. Kaverit työntelivät vuorotahtiin. En olisi uskonut, kun vaimo sanoi, että kyllä tekee gutaa.

Sitten kuului kehotus, tehkää kovempaa ja pohjaan asti, niin...vaimon suusta tuo. Lopulta vaimo retkahti toisen poitsun päälle ja se oli sitten siellä vaimon puolesta. Kakkosreijän golffari tikkasi vielä viimeiset herkut ja laski satsin sisään.

Tuo alkuunpanija kaveri kysyi voisko vietä ? Vaimo nauroi ja nyökkäsi. Siinä meni sitten hiukan pidemmälti aikaa ja lopulta sykähti kupillinen kuumaa höyryä.
Pojat kantoivat vaimon pesuhuoneeseen ja riisuivat ja pesivät selänkin, muusta puhumattakaan.

Pesuhuoneessa oli intiimi tunnelma. Ja kun yksi kyrpä alkoi seisoa, vaimo, otti vielä varmuudeksi suikkarit. Pojat kiittivät ja lähtivät, seuraavan päivänä oli ovenkahvassa ruusukimppu. Tosin siinä oli syntymäpäiväonnittelu kortti... kait siksi, että naapurin mummo ei ihmettelisi, että mitäs siellä nyt juhlittiin.

0

1742

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

        Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
        Maailman menoa
        176
        4987
      2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

        Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
        Maailman menoa
        18
        4366
      3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

        Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
        Maailman menoa
        9
        3097
      4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

        Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
        Maailman menoa
        251
        2933
      5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

        "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
        Maailman menoa
        143
        2882
      6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

        Aivan totaalisesti..
        Ikävä
        52
        2501
      7. Oot se sinä

        Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
        Ikävä
        27
        1919
      8. Ei siinä kauan

        Menisi jos olisimme kahden
        Ikävä
        22
        1737
      9. Vieläkö olet

        Rakastunut minuun? Minä sinuun
        Ikävä
        34
        1733
      10. Toivotko vielä kohtaamista

        Kaivattusi kanssa?
        Ikävä
        65
        1709
      Aihe