Uutukainen Piispanmäen koulu on sanut uhkauksen, jota Poliisi tutkii.
Nän kertoo rehtori Kangasniemi KP:n mukaan.
Uhkaus Piispanmäen koululle
9
255
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kyllä on elämä mallillaan.
Tästä on leikki kaukana.- Anonyymi00002
Ihan pienillä sakoilla tuosta ei tekijä selviä.
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Ihan pienillä sakoilla tuosta ei tekijä selviä.
Jos on persu niin läppä vaan, ihan ymmärrettävää. Ei voinut tietää, kotona on kaikenlaista ja niin vaan livahtaa vastuutta
- Anonyymi00004
Näistä mitään seuraamuksia tule. Piispanmäellä ei ole minkään laista kuria. Saavat kakarat ja teinit rellestää siel kun päättömät kanat. Opettajat vaan hymyilee.
- Anonyymi00006
Joo eiköhän tää paineta villasella ja kaikilla on taas niin mukavaa, voi jospa oisin saanut olla muukaanaa
- Anonyymi00005
Hulluja nuo piispanmäkeläiset.
- Anonyymi00007
Syylliset on kuulemma jo saatu kiinni.
Lentokentällä ei kannata sanoa ääneen pommi, räjähde tai vastaavaa.
Ei ymmärretä jos joku leikilllään sanoisi, vaan toisssaan ottavat.- Anonyymi00008
Suomiturren hauskaa läpänderiä vaan jauhoissa ja alkoholia nautittuna siihen lisäksi.
- Anonyymi00009
Ja mitä saivat syylliset? Muumi tikkarit rekssiltä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648