Miksi koirapuisto on pelkkää umpihankea?

Eihän tuolla kukaan käytä koiraansa
11384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Täynnähän tuo koko ajan

Äänestä

Kyllä koirat pääsee, jos vain sinne vie, hyvää treeniä

Äänestä

Jokapäivä väkeä aamusta iltaan.

Äänestä
  • Ei pidä paikkaansa

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei pidä paikkaansa

    Naapurissa asun. Oon nähny.

    Äänestä

Nyt aamulla minun koiran lisäksi useita muita.

Äänestä
  • Olitko itse myös koirana?

    Äänestä

En ole koira vaan koiran omistaja.

Äänestä

Eipä taida lumet enää haitata.

Äänestä

Siellä voi kolata itse. Tulee kuntoilua,ei tarvitse tupakoida, kun koira juoksee ja paskoo.

Äänestä
  • Ei se oo hyvä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eihän tuolla kukaan käytä koiraansa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu