Minä olen tyhmä.En seuraa uutisia enkä lue.
En harrasta mitään,enkä ole kiinnostunut mistään.En käy missään,enkä puhu kenellekään mitään,ellei joku vartavasten kysy.
En ole koskaan ollut töissä,enkä menisi ,vaikka pääsisin,mutta en nosta myöskään sosiaalietuuksia,koska en kuluta juuri mitään.
Olen aina ollut ulkopuolinen ja erakko ja viihdyn hyvin nän ja anteeksi vielä,kun vaivasin.
Olen tyhmä
6
272
Vastaukset 6
- Anonyymi00001
Miksi pyytelet anteeksi valitsemaasesi tietä?
- Anonyymi00002
Pilkun jälkeen tulee välilyönti.
- Anonyymi00003
Oletko pilkun viiaaja?
- Anonyymi00004
Anonyymi00003 kirjoitti:
Oletko pilkun viiaaja?
ei kun siis viilaaja
- Anonyymi00005
"En ole koskaan ollut töissä,enkä menisi ,vaikka pääsisin,mutta en nosta myöskään sosiaalietuuksia,koska en kuluta juuri mitään."
No mikäs hätä tuossa sitten on. Itsekin olisi iloinen, jos olisi joku autonominen rahanlähde, joka on riippumaton sekä työpaikoista että tuista. Nollakaan ei voi oikein elää, jos käyttää sähköä, syö muuta kuin oman peltotilkun tuotteita ja käyttää muita kuin 100% itse tekemiään vaatteita tai käy joskus terveydenhuollossa. - Anonyymi00006
Kukin elää tyylillään. Tsempit sulle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761632
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106842En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203618- 131594
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo68536- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510