Kuinka voikaan olla joku noin huono kuin neuville. Ei ole saanut tänä vuonna mitään aikaiseksi.
Neuville on huono
Anonyymi-ap
45598
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 45
Vanhimmat
No on siellä Amstrong joka on ajanut vieläkin huonommin. Sillä on pisteitä vähemmän kuin neuvillellä joka ei ole palkinnoille ajanut koko vuonna.
Sääliksi käy kun katsoo neuvillen rämpimistä
Ei kyllä käy sääli
Ymmärtäisi jo lopettaa ja antaa nuoremmille tilaa.
Olisko ketään vielä huonompaa vai pitäiskö alkaa valittamaan paremmista
Amstrong
Noin 99.99999 % rallikuskeista on huonompia kuin Neuville.
Oletpa hauska 😄
Lopettaisi jo ja antaisi mahdollisuuden nuorille
Ketä ehdotat tilalle
Kuulemma neukku lopettaa
Vihdoinkin
Motivaatio kadoksissa
lopettaisi jo
Pää ei kestä
Varmaan paljon enemmän kun aloittaja...🤣🤣🤣
Kuinka niin
Neuvillen ei ole ikinä kohdannut oikeita vastoinkäymisiä. Pienestä pitäen saanut kaiken. Syntynyt kulta lusikka suussa. Nyt vanhempana ei ole ikinä ollut oikeita murheita. Ei taloudellisia eikä muitakaan.
Sen takia sen pää ei kestä jos tulee murheita joskus. Pää on pehmeä kuin pumpuli pallo.
No oliko murheita? Olis ajanu lappi vauhtia niin olis voittanu kisan. Veti pihalle niinku joku bee junnu etelän harjoituskisassa jollain v autolla.
Ei sillä ole ollut oikeita murheita. Yksi rallin keskeytys ei ole oikea murhe. Tämä kulta possu ei ole ikinä kohdannut oikeita murheita. Pää hajoaa sitten kun oikeasti tulee murhe.
Mitä murheita....???🤣🤣🤣
kertoo ammattiauttaja
No niitä mitä tavallisilla ihmisillä on. Esim. voi olla että joutuu työttömäksi ja asuntovelat painaa päälle. Velkaa niin että ulosotto vie talon ja akka lähtee. Oma lapsi kuolee. Tulee syöpä..jne. Mitä näitä nyt kaikkia on joita ihmiset joutuvat kohtaamaan elämässä.
Nimenomaan. Joku rallin keskeytys ei ole mitään! Juuri näitä mainitsemia murheita voi tulla ja ne on oikeita. Neuville on saanut olla pumpulissa ikänsä..kaikki on kannettu eteen. Jos esim hänen lapsi sairastuu syöpään niin silloin hän ymmärtää mikä oi oikea murhe.
Jonnet luulee että huonosti mennyt ralli on pahin vastoinkäyminen mitä ihmiselle voi käydä.
Jonnet ja nämä pumpuli neuvillet tulee huomaamaan että paljon pahempaa on luvassa.
Pajarinen on selvästi parempi.
No ei sentään eikä kiintiöjapskikaan. Kun huonommat kuljettajat menee ohi, pitää katsoa peiliin ja hävetä. Kai etanansyöjätkin osaa hävetä.
Neuville mokasi kuin b junnu. Hän on tällä hetkellä sarjan huonoin kuski..KENKÄÄ!!
Todellakin on.
Mistä sinä tiedät kuinka olisi pajarinen pärjännyt neuvilleä vastaan? Pajarinen ei ole ajanut neuvillen kanssa samoja kisoja.
Sakari pajarinen lopetti 13 vuotta sitten.
Hän ajoi useita voittoja.
Lappi olisi voittanut Kroatiassa vaikka auto onkin huono. Neuvillelle kannattaisi maksaa siitä, että pysyy kotona ja muistelee mestaruuskauttaan.
Lappi ei voita enää mitään. On jo saanut harjoitella monta vuotta eikä hänestä tullut mestaria.
Onhan se mestari.....
Lappihan olisi ajanut Kroatiassa jos olisi voittanut jotain.
Ei olisi....
Lapille kymmenen rallia ja Növillille kaksi.
EP Lappi voittaisi kaikki Tojotalla. SM kuskeista viisi parasta voittaisi kaikki nuo maailman parhaat.
Melkosta rämpimistä oli Lapin taival viimeksi Toyotalla. Sai 2 eri kertaa mahdollisuuden ja Ryssi ne.. nyt on jo vanha ja väsynyt
Meidän Kalle on parempi kuin nöiville, lälläl lää.
Kaikki Hyundailla on huonoja. Häviäävät ja naureskelevat. Joku tyhmä maksaa tuollaisille palkkaa. Növillelle kai miljoonan.
Sordo näyttää ettei hyndai ole huono vaan kuskit
Vanha kääpä hakkaa furmoon ha neuvillen.
Eilen ne itki kun Sordo pärjää eikä hauku autoa. Tallipäällikkökin ihmeissään etteikö autossa olekkaan vikaa..!
Isäs oli huono kun sinua teki🤣🤣🤣🤣
Neukku on liian vanha
Hyytynyt on antaisi nuoremmille tilaa