Hei, olisiko Tallinnassa tai lähiymp. edullista verhokauppa, joka tekisi mittatilaustyönä verhoja?
joka tekisi
tgw
8545
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.infopluss.ee/navigate.asp?cat=600439
Isoimmat kangaskaupat kaikki ompelevat -suositan Reeda Kardinad & Disain OÜ tai Kardinal Kardinasalong . Napsauta listasta ao nimeä saat lisätietoa. Kaupoissa myös laaja verhokangasvalikoima. Kuinka ao paikkaan löytää
http://veeb.tallinn.ee/transport/pikasa/scripts.php?lang=0 napsauta KIIKARIa (vasen) ja kirjoita aadres kohtaan osoite - sitten napsauta (oikea) P eli peatus/pysäkki. Kun kone on lähimmät hakenut napsauta ao punaista pistettä saat kaikki linjat jotka siitä kulkevat.
jos teetät isompaa -vaikeampaa työtä. Kankaat maksat tietty heti. Tosi upeita luomuksia jos pääsit kotisivuilleen. Siellä usein myös alalaidassa maapallo -kaart eli kone hakee hitaanlaisesti osoitteen kartalta. Virossa käsityö vielä arvossaan eli saat valuutallesi vastineen. Isoimissa liikkeissä käy myös Visa.
Älä sekoa - ao kaupat hulppeita.
tallinna keskustassa löytyy ww passaaz ostuskeskustassa kangas ja verhokauppa
www.heltsi.com
on sivu
http://www.verhot.com/ ja ww passaaz
http://www.wwpassaaz.ee/finnish/tav_ja_palv.php
klikkaile kerroksia tulee eestiksi selostus.
III krs (hissi) liettualaisia tuotteita, isokokoisten naisten puseroita, kenkäkauppa, nuorisokauppa, SIELLÄ on BALTI TEKSTIIL jossa pellavaa
http://www.wwpassaaz.ee/est/uudised.php
kovin tekijä virossa sillä alalla on erdike tekstiil oü, os. reinvaldi 3 tallinnassa. muut ovat sen firman rinnalla kalpeita harrastelijoita.
hinta on kyllä sen mukainen eli ei edullinen. huom! ei mainosta lainkaan lehdissä, mutta tsekkaa kotivu http://www.erdike.ee/
huomioi kangasvalmistajien lista kotisivulta. firmalla on laaja valikoima ko. valmistajien kangasnäytteitä, mutta kaikki on tilaustavaraa, ei varastossa.
Minun vaatturini Eldur Tamm myös tilaa Dormeuil pukukankaat Englannista http://www.dormeuil.com/dormeuil-uk.html . On vain ne näyte "vihkoset" ja niitähän on paljon. Joskus vain olisi kiva levittää kangas peilin edessä että sais kokonaiskäsityksen. Taidanpa käydä katastamassa Erdike,n Reinvaldilla. Kun kerran siellä on valikoimaa. Jokaisella lisäksi omia "ripustussysteemejä ". Estoniasta bussi 65 Laulupeo peatus Gonsiorilla.
no ok, tyytyväisyys omaan valintaani saattoi paistaa läpi aikaisemmassa postauksessani. kyllä myös esim. digesto on virossa varteenotettava verhontekijä.