Ukkis hotelli
Anonyymi-ap
151688
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ravintolan yrittäjät on ne nuoret
Niin....se yks läski on siellä vaan töissä!
Kaenuulaeset kannustaa yrittäjiään!
Valittavat kallistuneen polttoaineen kuluja.
"4000 litraa kuukaudessa ei riitä"
Jos mönkkärit, lumikelkat ja autot kuluttavat pikkufirmassa tuommoisen määrän polttoaineita niin luulisi asiakkaitakin olleen.
Jos ei osaa laskuttaa palveluistaan tarpeeksi niin pönkkä firman ovelle ja opiskelemaan yritystaloutta lisää.
Vitun untamo, hotelli lämpeää öljyllä. Siihe se 4000 litraa meni
Näillä hinnoilla oo mitään järkeä pitää tuomosta hollitallia öljylämmityksellä. Äkkiä vaihtoon.
Millaiset oli menot adelessa vappuna?
Ei tule kannattamaan. Sen verran on rahoituskuvioita tässä maailmassa joutunut miettimään, että tietää realiteetit.
Urpo, uutinen on maksumuurin takana - ei pääse lukemaan! Jää hämäräksi, miksi oikeastaan piti toimimaton linkki laittaa?
Siksi, että kepulaisilla kun ei ole varaa muuhun kuin tukiaisten kerjuuseen niin hauskana välipalana em. kaupallinen linkki. Sivistyksen eli uutisten äärellä pysyminen ei montaa euroa kuukautta kohden tee.
Osta luku oikeus kauppalehteen, siellä on muutenkin tietoa taloudesta...
Miksi sille on annettu noin dorka nimi?
Saako tiskin alta hamppua?
Tuskin paikka kannattaa ens talven jälkeen
Porno luola.