siis mitä järkee on membuudessa.ainakaa mä en sitä ymmärrä saat pari taitoa ja tavaroita lisaan näkymään tietokoneen ruudulle siis runescape ei ole huono peli mutta grafiikka ja peli tilttaa kohtalaisen paljon.minä en maksaisi runescapesta missään nimessä.
eli te jotka olette membuja kertokaa minulle miksi menitte membuksi ja te jotka ette ole membuja kommentoikaa miksi ette ole menneet membuksi????
eli te jotka olette membuja kertokaa minulle miksi menitte membuksi ja te jotka ette ole membuja kommentoikaa miksi ette ole menneet membuksi????
Vastaukset 3
Vanhimmat
membuus hyödyt
-3*isompi alue
-2*enemmän questeja
-5 kokonaan uutta taitoa ja lisäyksiä muihin taitoihin esim. ranged ja runecrafting
-enemmän esineitä mm. dragon kamat,
-minigamet kuten gnomeball, ja castle wars
-voi tehdä sellasia aarteenetsintä tehtäviä
membuus haitat
-se maksaa 5€/kk
-on hankala ostaa ilman luottokorttia
Mietippä nyt mitä järkeä on membuudessa.
eli tilttaukseen on ratkaisu ei suinkaan että hierot villapaskaa perseeseen niin ku joky pöljä tällä palstalla on kirjotellut vaan valittet low detailin eli et luurangon kuvaa vaan sen toisen kuvan mutta sillo ei kuulu melkee mitkää äänet eikä esim luolastois näy seinien takana ku mustaa (tavallisesti näkys maata ainaki osaksi)ja muuta pientä grafiikka haittaa mutta ei lagaa ku 1 ja 29 servuis (ja muissa isoissa)vaanko ihan vähän että nii.
kyllä kannattaa olla MEMBU.membereillä on esim 6 uutta taitoa , uusia alueita,uusia aseita,mini gamet,uusia panssareita,yli 2 kertaa enemmän questeja ja kaikkea muuta kivaa . Ja jos runescape tökkii niin kokeile eri asetuksin sun muilla ja jos ei toimi niin sulla on koneessa liian paljon ohjelmia jotka jökittää.