Mikä vaivaa

Seisontajarru, jarruvoima liian vähäinen usein Corollassa, 2002 levyjarrun sisällä kai joku rumpu.
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Että olisi taas huollon paikka. Vikahan tuo ei ole, vaan ominaisuus, joka huolletaan.

Äänestä

Toyota Corolla 2002 (E12-malli) seisontajarrun säätö tehdään ensisijaisesti takajarrukenkien säätöruuvilla kilven reiistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Seisontajarru, jarruvoima liian vähäinen usein Corollassa, 2002 levyjarrun sisällä kai joku rumpu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu