Ikää 71 ja risat. Tuossa kuudennen kymmenyksen lopulla alkoi tulla virtsaamisomgelmia. Pytyn edessä sai seistä minuuttikaupalla ennen kuin alkoi tiputella ja sitten, kun suihku alkoi, seoli kuin kissalla. Kun liemi loppui, alkoi jälkitiputus joka saattoi jatkua niin pitkään, että joutui vaihtamaan housut pari kertaa päivässä.
Tiesin, sttä kyseessä on eturauhasen liikakasvu joka aiheutuu dimetyylivirtsahapon kertyminen eturauhaseenr. Ko. happo kramppaa virtsanpidätyslihasta ja hidastaa sen sulkeutumista. Samoihin aikoihin alkoi esiintyä erektiohäiriöitä, alussa toimi täysin normaalisti, mutta alle puolen tunnin touhuilun jälkeen loppui jäykkis ja halut. Tämäkin ilmiö aiheutuu samasta haposta, koska se supistaa instrumentin verisuonistoa.
Koska olen tutkinut lääketiedettä parikymppisest,Kastelin jalkovälin instrumentin yläpuolelta alkaen häntäluuhun asti ja otin ruokalusikallisen ruokasoodaa ja hieroin sen koko alueelle ja annoin imeytyä kunnes kassien ihoa alkoi kirvellä. Sitten pesin alueen vedellä. Parin käsittelyn jälkeen sekä virtsavaivat, että jäykkishäröily katosivat kuin suolikaasu Saharaan.
Otin käsipelillä siemennestenäytteen. Mälli oli ollut jo aiemmin kuin vettä mutta paksumpaa ja liukasta. soodakäsittelyjen jälkeen yksi ruikkaus mällistä oli samanlaista, toinen oli kirkkaan keltaista kuin keltainen jaffa tai appelsiinituoremehu ja kolmas taas kuin vettä mutta täynnä pienen pienia ruskeita hiukkasia.
Olen jatkanut tuota käsittelyä silloin, tällöin ja hankin nettilääkäriltä T,adalafil respan 5mg/pv. Nykyään heräilen teltasta, virtsausongelmat ovat poissa samoin kuin instrumentin velttoilu, värkki on kova kuin rautakanki ja sitä saa työstää tosi kauan ennen kuin nalli palaa ja mälli on valkoista niin kuin kuuluukin.
Virtsausongelmat ja erektiohäitiöt
0
336
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1981529
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58951- 85902
- 53826
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10730Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t264728Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä338681Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58664Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74656