Seksiä on menettänyt merkityksensä

Ja se on alkanut tuntua jo lähes täysin turhalta. Liekö syynä ikä vai yleinen keskustelu asiasta sen suhteen?
Joka tapauksessa ei se tunnu enää juuri miltään. Tärkeämpiäkin asioita on elämässä. Ajatteleeko joku muukin samoin?
1272
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jassoo kipinä siis hukassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja se on alkanut tuntua jo lähes täysin turhalta. Liekö syynä ikä vai yleinen keskustelu asiasta sen suhteen?
Joka tapauksessa ei se tunnu enää juuri miltään. Tärkeämpiäkin asioita on elämässä. Ajatteleeko joku muukin samoin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu