Olen nyt käynyt kymmenen vuoden ajan Fidzillä, ja se on maanpäälinen Paratiisi. Paras hotelli on
Wakaya Club. Se on itseasiassa yksityinen saari, jossa on tämän ihanan pariskunnan omistama hotelli, joka kuitenkaan ei ole hotelli vaan enemmänkin koti! Vierailkaan osoitteessa www.wakaya.com
FIDZI&PARATIISI
6
2514
Vastaukset
- wClub
Eikö olekin ihana paratiisi! Olimme mieheni kanssa siellä häämatkalla, ja kova hinku olisi takaisin!
Kaikki ruoat, juomat, golf, sukellus, tennis... kaikki sisältyy hintaan. Paratiisi! - hintainen
tulee reissusta kahdelta`? ja mitä hintaan kuuluu?
- tietoa
Minimioleskelu on viisi yötä, ja lista hinta on 1800€ per bure-huvila, joten viikon matka olisi yhteensä 9000€ plus lennot.
Hinta on pieni, sillä se sisältää lennot Fidzin lentokentältä Wakayalle, täysihoidon juomineen, sukelluksen, golfin ja monet muut urheilulajit opettajineen sekä mm. Internetin rajaton käyttö. Oma taloudenhoitaja.
Huvilassa tuuletin, kylpyhuone, hiustenkuivaaja, cd-soitin, minibaari, terassi ja oma rantaosuus. Internetin rajaton käyttö.
Vieraile ihmeessä osoitteessa www.wakaya.com! - köyhä nainen
tietoa kirjoitti:
Minimioleskelu on viisi yötä, ja lista hinta on 1800€ per bure-huvila, joten viikon matka olisi yhteensä 9000€ plus lennot.
Hinta on pieni, sillä se sisältää lennot Fidzin lentokentältä Wakayalle, täysihoidon juomineen, sukelluksen, golfin ja monet muut urheilulajit opettajineen sekä mm. Internetin rajaton käyttö. Oma taloudenhoitaja.
Huvilassa tuuletin, kylpyhuone, hiustenkuivaaja, cd-soitin, minibaari, terassi ja oma rantaosuus. Internetin rajaton käyttö.
Vieraile ihmeessä osoitteessa www.wakaya.com!En ikinä maksaisi 9000e viikosta vaikka olisi millainen paratiisi.Samalla hinnalla tekee vastaavanlaisiin kohteisiin monta matkaa ja paljon pidempiä.
Ehkä jollain on sitä rahaa mitä tuhlata järjettömästi,mutta minulle tuollainen summa olisi 8kk nettopalkka.
- Niin on
Yhdyn kommenttiisi kaikilta osin! Fidzi on todellinen maapäällinen Paratiisi, ja Wakaya paras hotelli! Menkää edes kerran elämässänne sinne!
- tinde
Jos ei tarvitse ottaa aivoja ja mielikuvitusta mukaan, niin onhan toi paikka ok
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2494514Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1232949Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412712Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761695Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061538Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn161421- 511261
- 911201
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2031064- 471035