Elämäni pano Kaarinassa

Anonyymi-ap

Olin Kaarinassa komennuksella muutama vuosi sitten, parhaaseen kesäaikaan. Parin viikon pesti asennustöissä, majoituin paikallisessa hotellissa. En ole ryyppymiehiä, joten iltaisin tutustuin turkulaiseen elämänmenoon kaupunkipyörällä. Miellyttävä kesäkaupunki. Muutama päivä ennen työn päättymistä ajattelin rentoutua ja tilata hierojan hotellihuoneeseen. Kysyin toki hotellilta että onko se sallittua. Itse asiassa hotellin respa sanoi, että heillä on hyvä hieroja käytettävissä, joka tulee aina tarvittaessa, hänellä on liike siinä lähellä. Niin siis sovittiin. Hieroja tuli sovittuna aikana, mutta hän olikin sama nainen vastaanotosta. Hän pyyteli anteeksi että hieroja olikin estynyt tulemaan. Hänen työvuoronsa oli juuri päättynyt ja hän tuli kertomaan että hän järjestää toisen hierojan mahdollisimman pian jos haluan. Katsoin häntä, hän oli varsin upea nainen, isokokoinen, hyvin huoliteltu, kohtelias ja ystävällinen. Hänellä oli varmasti voimaa käsissään, ja rinnat olivat kerrassaan valtavat. Kysäisin hymyssä suin että tulisitko sinä hänen tilalleen. Hän yllättyi kysymyksestä, meni hetkeksi hämilleen. Kuule en minä voi kun olen täällä työssä, saisin varmasti potkut sellaisesta. Enkä ole edes pätevä sellaiseen. Katsoin häntä silmiin, ja laskin katseeni hänen isoille rinnoilleen. Sanoin että tulisit nyt kun kerran olet jo siinä, ei kukaan saa tietää. Maksan reilun korvauksen kyllä, haluan ehdottomasti sinut, sanoin silmät naulittuna hänen rintoihinsa. Olin suihkunraikkaana odottanut hierojan saapumista, joten olin hotellin kylpytakki yllä siinä ovella. Tunsin että olin saamassa erektiota häntä katsoessani, ja vähän härskisti avasin kylpytakin vyön. No takkihan avautui, ja hänelle avautui näky alastomaan miesvartaloon. Sanoin rauhallisesti, katso, ei ole mitään pelättävää, tarvitsen vain voimakasta kokovartalohierontaa. Hänen katseensa nauliutui jo hieman paisuneeseen elimeeni ja hänen poskensa punehtuivat hieman. Hän sanoi heti että hyvä on, mutta tästä ei saa puhua kenellekään. Hän oli kypsä nainen, ja näin hänen katseestaan miehuuteeni että hän saattaisi jopa pitää siitä. Hän astui sisään, seksikkäässä vastaanottovirkailijan asussaan. Tiesin että olin saanut päävoiton, kun hän otti sen käteensä.

7

4110

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Spedellä taas suoltaa aivopieruja buaahaa

    • Anonyymi00002

      Kummasti sama spede näitä lukee ja vikisee 🤣. Tämä on vain huvittelua älä laukea housuihisi.

      • Anonyymi00003

        Eunukki veti kilarit


    • Anonyymi00004

      Nyt kyllä tarina loppu pahasti kesken mutta ehkä se joskus jatkuu loppuun.

    • Anonyymi00005

      Minulla oli kerran Saksan komennuksella samanlainen kokemus. Pitäisi kai kirjoittaa siitä raportti ellei muuten niin ihan omaksi iloksi.

    • Anonyymi00006

      Voihan sitä kirjoittaa seksinovellin ilman seksiäkin. Sehän on totuudenmukaista, ei tosielämässäkään aina saa vaikka melkein kyllä. Häh.

      • Anonyymi00007

        Sehän onkin spede niuvanniemen suljetulta buaahaa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      94
      2605
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      15
      995
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      55
      824
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      46
      761
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      50
      744
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      664
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      616
    8. 50
      605
    9. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      69
      602
    10. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      594
    Aihe