Älkää kuluttako aikaa ja elämäämme nuorten miesten kanssa.
Tulkaa sedän tykö. Täällä saatte täyden ylläpidon ja muutakin kivaa vink vink.
Minut löydätte päivisin satunnaisesti Vaajakosken katukuvasta, S-Marketista. Taatusti tunnistatte ainakin mustavalkoista lakerikengistä.
Vexi73v
Nuoret 18+v typykät
26
324
Vastaukset 26
- Anonyymi00001
Tekarijengiläinen taas laskee luikuria
- Anonyymi00002
Ei mitään luikuria. Minulla on musta rollaattori ja valkoinen parta, siis melkoinen kontrasti. Nojaan ryhdikkäästi rollaani jotten kaadu polvilleni, sillä selkävamma tahtoo joskus viedä jalat alta.
- Anonyymi00003
Hanki lobotomia
- Anonyymi00004
Oletpas sinä nuori mies jo heikossa kunnossa. Noin siinä käy kun pelaa nuoren ikänsä tietokonepelejä maaten sängyn pohjalla.
Minä tein työtä jo 11 vuotiaana kun olin uitossa mukana ja syksyisin risusavotassa vesurin kanssa.
Kunto on edelleen rautakbdn, siinä moni nuorempi jää toiseksi. Huomiokaa tämä typykät!!
Vexi73v - Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Oletpas sinä nuori mies jo heikossa kunnossa. Noin siinä käy kun pelaa nuoren ikänsä tietokonepelejä maaten sängyn pohjalla.
Minä tein työtä jo 11 vuotiaana kun olin uitossa mukana ja syksyisin risusavotassa vesurin kanssa.
Kunto on edelleen rautakbdn, siinä moni nuorempi jää toiseksi. Huomiokaa tämä typykät!!
Vexi73vJälkiselittelyä. Ei mene läpi, olet kölin alla.
- Anonyymi00006
Vaajakoskella on kuulemma vierailun arvoinen Thaihieronta paikka...
- Anonyymi00007
Nyt tiukkaa Thaikkua testaamaan. Muista tinkiä.
- Anonyymi00008
Setämiesten takia ne Thaikut Suomeen tulevat. Sitten,kun erotaan ja on oleskelulupa on Kelan vuoro elättää.
- Anonyymi00009
Ne on vaan niin karmeen näköisiä pätkiä. 15- vuotiaina ne menee vielä, mutta jo kakskymppisinä tosi rumia pätkäjalkoja.
- Anonyymi00012
Varsinkin sinä tappi
- Anonyymi00013
Naisille voisin tehdä karvanpoistoja edullisesti. Minulla uusi trimmeri, myös kokovartalohierontaa.
Vexi73v- Anonyymi00014
Painu vanhainkotiin fossiili
- Anonyymi00015
Pidät siis kaljuista naisista?
- Anonyymi00017
Löytyykö ketään rohkeaa joka esittelisi mulle paikkoja jkl vasta muuttanut mielellään yli 35v miehet oon siis ite 21v typyklä laita email saa kysymällä ja mul on myös snäppi.. ;)
- Anonyymi00018
Jaa, mul on BMW ja pitkä lippa niskassa. On mul kyl emalinen kahvimuki rassitallilla.
- Anonyymi00023
Otitko hunolaatuinen ihan tosissas?
- Anonyymi00028
Anonyymi00023 kirjoitti:
Otitko hunolaatuinen ihan tosissas?
Vaan sulla ÄO nolla
- Anonyymi00019
JUUUUU, minä ikäraasu voisin sokerideittiin sijoittaa koska muualla korkotarjoukset ovat kehnoja
- Anonyymi00020
Haluan käydä hienossa ravintolassa herrasmies saa tarjota mult saa jälkiruokaa :p
- Anonyymi00021
Vain unelmissas onneton
- Anonyymi00024
Mene homopalstalle
- Anonyymi00029
Anonyymi00024 kirjoitti:
Mene homopalstalle
Piilopuppeli tietää
- Anonyymi00025
Esim. Palokan apsil mää käyn usein. Siel voitas juhlistaa alkuiltaa, vai kuis?
- Anonyymi00026
Tarviiko sitä nyt heti kaikkein kalleinta paikkaa käyttää?
- Anonyymi00031
Mut katos mä tunnen sielt yhen vietnamilaisen köksäjätkän. Se voi loihtii jotain extraa sulle ja mulle. Sit sä voisit ostaa mulle siit romukaupast jonkun kissapatsaan.
- Anonyymi00032
Jos on järkevä 25-35V opiskelija, niin ottaa itselleen sedän.
Kerran viikossa vähän lempeä ja rahaa tulee. Voi jopa olla aika hyvää sek..... eikä tarvitse yhden yön juttuja etsiä. Ei kärsi puutteesta ja mielikin on virkeä. Jaksaa opiskella.
Ja jos kävisi vahinko, niin ei haittaisi sillä hoitaja ja rahoittaja valmiina eikä hidasta omaa elämää.
Suositan vähän avartamaan ajatuksia ja hankkimaan vuosikausien ystävän. Helpottaa elämää ja turvaa opiskeluja.
Unohtakaa vanhoilliset määrittelet ja ottakaa ilo irti ja rahat yhteisen hyvän eteen.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid135865En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene43629Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21578Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.110543- 36532
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50525- 49490
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et33461Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää119452Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni22417