Mistähän aloittaisin.... Yksi hullu nainen huusi,ettei lapset saa päivällä leikkiä pihalla,kun hänen vartijamies nukkuu🤣Muutimme itse pois ja seuraavasta naapurista hän oli tehnyt valituksia koirasta. Tämä hyvin pieni paikkakunta,jossa silloin työn takia asuimme. Satuin myös samaan työpaikkaan tämän akan kanssa ja siellä yritti laittaa minun syyksi muiden virheitä. No se siitä. Sitten on ollut romaneita naapureina,oli melkoista,ei viitsi yksityiskohtia kertoo,ettei tunnisteta. No mutta nykyisessä paikassa on naapurina skitsofreenikkonainen,joka kuulema telepaattisesti kuulee että hänestä puhutaan pahaa. Nainen on viety monesti ambulanssissa psyk suljetulle ja jopa poliisia tarvittu. Tässä nykyisessä oli hyvin käyttäytyviä romaneita kaksi perhettä naapureina . Uskokaa tai älkää, heitäkin on. Toisesta perheestä mies ihan kunnon työssä ja nainen kotona lasten kanssa kun taas toisessa perheessä nainen töissä ja miehen tilanteesta en tiedä opiskeliko. Mutta kummastakaan perheestä ei mitään häiriötä. Tervehtivät aina. Molemmat muutti sitten pois. Ehkä parempiin taloihin.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531087Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll231069Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514842- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181615Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62609Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘38562