Kiitos kotihoidolle

Kunnollisia hoitajiakin vielä löytyy :)
-00
20763
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

salli mun nauraa,,,,,,,,,,,

Äänestä

Kotihoidossa on kuolonenkeleitä.

Äänestä

Minulla on epäilys, että kotihoito antaa myrkyllisiä injektioita, ovatko itse välillisesti mukana vai eivät, sitä selvitellään. Mahdollisesti mukana on saksalaisia ja somalilääkäreitä, he ovat ystäväni kimpussa olleet lapsesta saakka.

Karoliina

Äänestä

Jumalan Pojalle tehdään lääkekokeita valtiovallan suojeluksessa. Hänelle yritetään tehdä Alzheimerin tauti ja aivoverenkierron häiriöitä lääkärien johdolla. Tälläiset ihmiset tuhoaa Jumala, missään muussa maassa ei Jumalan Pojalla ole ollut tälläistä kohtelua kuin Suomessa. Oma perhekin tekee ja kaikki tämä rahan ja uskon takia.

Karoliina

Äänestä

En muuta tiedä kuin hyvin terveyden huolto pelaa. Mielenterveystyöhön voisi panostaa lisää.

Äänestä

Hänen vanhin veljensä käy hänen kodissaan ilman lupaa yleisavaimella, jonka rikollinen Pohjanmaan Lukko vastoin kaikkia turvaohjeita antoi hänelle. Veli tekee kaikkea pahaa kodissa. Talossa on kameravalvonta.

Charlotta

Äänestä

Todella hyviä ihmisiä kotihoidossa. Mahdollistaa monelle, että ihmiset voivat asua kotonaan, sairauksitaan huolimatta. Ehdotan, että kunta lisää näitä hyvin toimivia . Kiitos tästä palvelusta

Äänestä

Perhon kotihoidon johdossa on tunnettu Lestadiolaisuuden vastustaja Kinaret.

Äänestä

Kotihoidossa on ihmisiä jotka tekevät pienehköllä palkalla elättääkseen itseään ja perheitään. He tekevät arvokasta työtä, toisin kuin eräät.

Äänestä

Kauhuskenaariot syntyy korvien välissä. Syyttömiä ovat pienipalkkaiset ahertajat.

Äänestä

Kotihoidolle terveisiä, se on loppu nyt injektioiden osalta väärinkäytösten takia. Minulla on parantava tablettilääkitys, kuuriluontoinen, sekin päättyy pian. Olen kyllä täysin kunnossa, mutta rahaliiga vaatii tämän............... entisen Neuvostoliiton meininkiä.

-00

Äänestä

Vanhin veli tai poliisi antaa kopioitua avainta rikollisille, he käyvät kodissani minun poissa ollessani. Minun toista läppäriäni on käytetty poissa ollessani, en enää vastaa sen sisällöstä. Kuten olen sanonut, kodissani on kameravalvonta.

-00

Äänestä
  • Poliisin johdolla poissa ollessani kodissani on kuvattu seksileffaa................te ootte törkeitä.

    -00

    Äänestä

PERHON KOTIHOITO ANTOI POLIISILLA UHATEN MYRKKYPIIKIN JUMALAN POJALLE, LAHJUKSIA VASTAAN SEKÄ HOITAJAT ETTÄ POLIISIT.

CHARLOTTA

Äänestä

Vapaamuurarit on Jumalan Pojan vainon takana kuten muidenkin uskovaisten. Joukossa on somaliprofessoreita ja - lääkäreitä. Mainittakoon, että vapaamuurarit ovat Saatananpalvelijoita.

USA:n vaikutusvallan kasvu Suomessa Naton myötä on jo suurta. Vapaamuurareitten valta USA:ssa on suuri, esim. Presidentti Lincoln oli vapaamuurari, samoin Presidentti Trump on vapaamuurari.

Näistä injektioista vielä, niillä on tehty muun muassa syöpää, nyt he pyrkivät aloittamaan tuhoisat sädetykset.

SURULLISTA SETTIÄ.

Karoliina

Äänestä
  • Me olemme laittaneet yksityisetsivät asialle, koska poliisit eivät tee mitään.

    ST1

    Äänestä

Onneksi kodihoitajat vain pitävät kodin siistinä ja huolehtivat heistä, jotka apua tarvitsevat. Pienehköllä palkalla, jolla yrittävät itse tulla toimeen.

Äänestä

Tämän koko homman taustalla ovat Saatanan palvojat, jotka yrittävät vallata Suomen. S uomesta aiotaan tehdä Saksan ja USA:n johdolla kansainvälisen rikollisuuden keskusta.

Nyt rohkeasti muutoksia tekemään, Suomen johto on kääntymässä. Maan keski- ja pohjoisosat ovat jo irronneet Natosta ja EU:sta, Venäjän kanssa on tehty hyökkkäämättömyyssopimus.

Minulle Jumala on antanut kaksi tehtävää, viedä alkuperäinen Kristinusko vielä kerran koko maailmaan. Se on hyvässä vauhdissa.

Toinen tehtävä on Suomen itsenäistyminen ja Pohjolan Unionin rakentaminen.

Jumalan Poika

Äänestä

Minä nostan lääkärien osuuden minun tapauksessa. Ensiksi, oma lääkärini on okei, hän on Tukholman Karoliinisesta Instituutista, hän suosittaa tätä parantavaa tablettilääkitystä, josta injektiota ei edes ole. OLEN OTTANUT NYT KUURIN JA PARANTUNUT. Kaustisen lääkäri Kalliokoski, joka määrää mulle injektion, ei edes tunne tätä lääkettä. Lisäksi hän on vastapuolella, eli rikollisessa rahaliigassa mukana, hän on somalien ja Saksan myötäilijä.

-00

Äänestä

Eipä yaida olla parantunut, jos päivityksiä lukee. Liekkö kalkkitabletit kysymyksessä? Kannattaa hake oikeaa hoitoa vaikka terveyskeskuksesta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kunnollisia hoitajiakin vielä löytyy :)
-00

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu