Pikku apua...

Tota, haluaisin mun MNS sivuille mun omia tekemiä tavaroita imuroitavaks, mut en osaa laittaa niitä sinne. Voisiko joku auttaa? Oisin tosi kiitollinen!!!! :D :)
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitä olet tehnyt?

jos tavaroita:

mene työpöydälle. paina oikeanpuolimmaisella hiiren napilla ja sitten uusi->uusi pakattu kansio. Sitten nimeät sen nimeksi esimerkiksi. tyyli-tavara . sitten laitat tavaran tuonne kansioon. sitten menet vain sinne, missä teet sivujasi, ja lataat sen pakatun kansion.

Body shopissa on sama juttu, mut siin täytyy hakee se tierosto erist paikkaa, enkä jaksa nyt selittää... sori :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koira-Fanta-94 kirjoitti:

Tota, haluaisin mun MNS sivuille mun omia tekemiä tavaroita imuroitavaks, mut en osaa laittaa niitä sinne. Voisiko joku auttaa? Oisin tosi kiitollinen!!!! :D :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu