Katsotaan loppuvuonna vieläkö jatkaa kyvitteluaan.
Pää on pimeä ei ymmärrä
11
83
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Kuorma syöty
- Anonyymi00002UUSI
Lopullinen isku vasta tulossa.
- Anonyymi00003UUSI
Ei tajua että huonompaan mennään ei se hallitusta vaihtamalla muutu.
- Anonyymi00004UUSI
Ei muutu
- Anonyymi00005UUSI
Jos jatkaa niin projektin aloittajien pitää poistaa hänet, mutta myös viranomaisille olisi hyvä kertoa!
- Anonyymi00006UUSI
Tai minä teen sen!
- Anonyymi00007UUSI
Anonyymi00006 kirjoitti:
Tai minä teen sen!
Ensi viikolla kerron muille siellä tietyllä alueella oleville työntekijöille..
- Anonyymi00008UUSI
Anonyymi00007 kirjoitti:
Ensi viikolla kerron muille siellä tietyllä alueella oleville työntekijöille..
Jos siitä olisi jotain apua, olen jo suunnitellut miten toimin..
- Anonyymi00009UUSI
Anonyymi00008 kirjoitti:
Jos siitä olisi jotain apua, olen jo suunnitellut miten toimin..
Mulla on kaikki valmiina jo.
- Anonyymi00010UUSI
Anonyymi00009 kirjoitti:
Mulla on kaikki valmiina jo.
Voisi nopeuttaa.
- Anonyymi00011UUSI
Anonyymi00010 kirjoitti:
Voisi nopeuttaa.
Ehkä jo huomenna.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2313011Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2991119- 701108
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8833