Rollaattorimarssille,,mutta en kuitenkaan uskaltanut.
Alkoi pelottamaan jos sellaiset puna-viher-vastakapinalliset hyökkäävät naamioituneina kimppuun ja heittelevät esineillä, hakkaavat. Kaikkea vastustaessaan. Sellaista ne tiemmä kasvot peitettyinä harrastavat
Oli varmaankin viisas päätös.
Ajattelin mennä
9
81
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Ehdottomasti,,vara on viisautta tuollaisten aatteen palon valtaamien ihmisten kanssa.
- Anonyymi00002UUSI
Turha persun on olla huolissaan. Persua suojelee ikä ja näkö. Ei kukaan lähesty.
- Anonyymi00003UUSI
Hyvä kun et mennyt ei muitten tarvinnut pelätä sinua.
- Anonyymi00004UUSI
Naamari persujätkät hakkas naisen Tampereella.
- Anonyymi00005UUSI
Hahahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaa...................................
- Anonyymi00006UUSI
Rantanen vuonna 2015:"Alkaa meno muuttumaan...."
Näköjään. Vuonna 2026 poliisista on tullut natsien turvallisuudesta vastaava Gestapo. - Anonyymi00007UUSI
Rollaattorimarssi ei paljon julkisuutta saanut. Ei tullut yhtään kansanedustajaa
tai ministeriä eduskunnan rappusille tervehtimään vanhuksia.- Anonyymi00009UUSI
Ei ministerit pidä vanhuksia minkään arvoisena. He haluavat vain tuhota sen
hyvinvointi-Suomen, jota nykyiset eläkeläiset ovat olleet rakentamassa.
- Anonyymi00008UUSI
ajatteletko aikuisten oikeeesti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1622567- 1602363
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551993Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1181967Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."01670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591394Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1921272Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää781051Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2071012Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.334961