Leidareita

Onko kukaan heteromies (tietoisesti) kokeillut leidaria? Itse en pystyisi. Yhden tapauksen tiedän. Pussit hakkas toisiaan.
5168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yksi tuttu linnakundi (istunut 7 vuotta) sanoi että mitä väliä sillä on että on munat jos on hyvännäköinen? Oli istuessaan kokenut poikarakkautta mutta muuten oli siviilissä täyshetero ja hänellä oli vuosikymmenen ajan todella hottis vakkarinainen Thaimaassa. Naista piisasi hällä Suomessakin, meni vaan kuolemaan nuorena nelivitosena.

Äänestä

Ystäväni NumBall näistä haaveilee.

Äänestä
  • Mutta ku pitäis ilmaiseksi saada ja hymyllä ei hurmaa niin se peli ei vetele..

    Äänestä

No kerrankos sitä

Äänestä

En ole tästä ylpeä, joten olkoon synninpäästö. Minulla oli taksitolpalta pokattu salarakas vuosia, jonka luo menin miltei ainoastaan vain poikien baari-illan jälkeen kännissä kuin apassipäällikkö.
Eräänä aamuna siinä sitten aamuaktin jälkeen hän sanoi minulle käyvänsä vessassa ja tupakalla ja kertovansa minulle sitten jotakin. Hän tuli sitten takaisin viereeni ja virkkasi:
"Se on ihanaa kun tuut mun luo ja mä rakastan sua, mutta miksi aina hirveessä kännissä ja miksi aina perseeseen, kun se tuntuu siltä kuin menisi paskat housuun?"

Minulla ei ollut hyvää selitystä mainittuihin asioihin, enkä voinut sanoa että monet aiemmat naiseni sitä vaativat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko kukaan heteromies (tietoisesti) kokeillut leidaria? Itse en pystyisi. Yhden tapauksen tiedän. Pussit hakkas toisiaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu