Veronmaksajien kuppaaminen

Anonyymi-ap

Kun haittamaahanmuuttajia ei saada millään lähetettyä takaisin kotimaihinsa, niin annanpa pari ilmaista, realistista neuvoa. Olkaa hyvä.

1. Kaikki sosiaalituet pois maahanmuuttajilta ja maahanmuuttajataustaisilta. Sosiaaliturva on ansaittua etuutta kantaväestölle ja niille, jotka ovat oikeasti maksaneet veroja ja tuoneet kontribuutiota, ei tulokkaille, jotka saapuvat taskut auki.

2. Jos maahanmuuttaja tai maahanmuuttajataustainen henkilö tekee rikoksen Suomessa, niin koko perhe karkotetaan välittömästi. Myös alaikäiset. Ei poikkeuksia, ei valituksia, ei “inhimillisiä syitä”.

Suomi ei ole hyväntekeväisyysjärjestö eikä turvapaikka maailman ongelmille. Aika lopettaa tämä ja alkaa puolustaa omaa väestöä. #SuomiEnsin #Maahanmuutto #Karkotukset

13

248

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Ennen poistamista mamut kerätään leireille työtä tekemään.

    • Anonyymi00002

      Tässäpä taas elätettävää.. Suomen kansalaisuuden sai viime vuoden aikana 14 168 Suomessa vakinaisesti asunutta ulkomaiden kansalaista, Tilastokeskus kertoo tiedotteessaan

    • Anonyymi00003
    • Anonyymi00004

      Tanskassa jopa demarit ovat ymmärtäneet, että holtiton haittamaahanmuutto ei olekaan se rikkaus, miksi sitä on mainostettu, Koponen päättää.

    • Anonyymi00005

      Mahtavia uutisia!!! Maahanmuuttajat eivät tutkitusti äänestä persuja juuri lainkaan, mitä enemmän saamme pumpattua Suomeen maahanmuuttajia sitä enemmän saamme ajettua Persuja marginaaliin ja sitä pienemmäksi saamme Persujen vaikuttamismahdollisuuksia. Jokainen Suomen kansalaisuuden saanut maahanmuuttaja on voitto taistelussa Persuja vastaan!

    • Anonyymi00006

      Jokainen maahanmuuttaja, joka on saanut suomalaiselta lihavalta siiderivalaalta töpseliä on voitto.

    • Anonyymi00007
      • Anonyymi00008

        Tuolla tuo Junes Lokka Oulusta tullut öyhöttämään Kokkolaan. Hauskaa tuohon aikaan nuo matkustelevat ympäri Suomea tilaisuuksissa striimaamassa. Urpilainen on tuossa vahva kyllä, ei siedä tuota ulkopaikkakuntalaisten häirintää yhtään.


    • Anonyymi00009

      Tutustukaapa miten lasten sijaishuolto on järjestetty ja mitä maksaa ja mitkä tulokset.

      Vetorahoja menee hukkaan.

      Päihdehoito on samaa sarjaa, kallista, tehotonta ja vaikutukset nolla.

      Aika haittahoitoa nuokin.

      Mutta ei meidän isi, vaan mamut.

    • Anonyymi00011

      Sama jos syyllistyy rikokseen Suomessa niin välittömästi karkotus maasta ja ensin istumaan tuomio ulkomaille vankilaan.

      • Anonyymi00012

        Miksi rikoksentekijä pitäisi karkoittaa ja mitä jos toinen maa ei huoli häntä?


    • Anonyymi00015

      Mites haittaisänmaalliset jotka hakkaa naisia?

    • Anonyymi00016

      Suurimpia haittamaahanmuuttajia ovat turkistarhaajat,jotka yrittävät tuoda maaseudun keskelle kaupunkia.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      92
      1375
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      911
    3. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      95
      885
    4. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      85
      799
    5. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      57
      737
    6. Pelkäätkö häntä?

      👍
      Ikävä
      64
      592
    7. Minä vuonna kaivittusi on syntynyt?

      Vastausta tässä kaivataan.
      Ikävä
      42
      591
    8. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      191
      567
    9. Olit mulle tärkeä...

      😭
      Ikävä
      34
      567
    10. 48
      547
    Aihe