kannattaisko ostaa Gameboy Advance SP:lle Pokémon Esmerald? onko siinä nää perus bulbasaurit ja nää?
kandeisko...
mä vaan
5273
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tai siis nää perus poksut? kuten:charmander, squirtle, ja nää tutut, vai oks siinä ne mudkipit ja treekot ja nää... vai onko kummatki? onko tietoo?
Juu itse aion ostaa emeraldin kun se tulee lokakuussa ja suosittelen sitä sinullekin pelkkää hyvää olen siitä kuullut kun tulee kaikki uudet Battle tentit ja domet ja ties mitä hauskaa pokemonmättöä lisää. alkupokemoneina voi valita Goldista, silverista ja crystallista tutut Chicorita(lehti), totodile(vesi) ja Cyndaquil(tuli)
Jotkut väittävät että Pokemon pelit eivät sovi 12vuotta vanhemille mutta se on puppua ite olen 14 ja vielä jaksaa innostaa kouluttaa ja taistella kavereita vastaan jotka hekin ovat 14-15 vuotta vanhoja
ja kannattaa käydä http://www.serebii.net/ sieltä löytyy niin pokemon sarjasta kuin peleistä hyvää Tietoa
Kiva ku vastasit! luulin olevani ainut pokefriikki enää. mä oon ite 13 ja pokemoit senku vaa jaksaa kiinnostaa!
onko siin sama kartta, ku rubyssa/shappiressa?
Ja jos vain jaksat ja viitsit ja plää plää, niin kerrotko ja - puolet?
esim.
sitä
ja tätä
-tota
Onko siinä kaikki ne kolme karttaa?!?!?!?!?