Suomalaisilla kuppi nurin Erika Vikmanin puolesta – ”Miksi näiden vaatteet on ok?”
Erika Vikman joutui peittämään pakaransa, mutta kaikki eivät ole kohdanneet viisuissa samaa kohtaloa.
Saksan Sarah Engelsin esittämä kappale Fire oli höystetty näyttävällä tanssikoreografialla ja tanssijoiden asut eivät peittäneet paljoa. Tanssijoiden pakarat esimerkiksi näkyivät.
https://www.is.fi/viihde/art-2000012012870.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=is_tf&utm_source=supersaa.fi&utm_content=promobox
- En nyt sentään mene niin pitkälle, että ajattelisin Erikan viime euroviisuissa voittaneen, jos pylly olisi ollut näkyvämmin esillä.
Mutta kyllä tuo pylly on aika merkittävä juttu näissä euroviisuveivauksissa. 🤔
Pakararaivoa!?
6
156
Vastaukset 6
- Anonyymi00001
Onneksi on nauhalla. En nähnyt yksiäkään pakaroita, kun täytin ristikkoa ja parsin käsineeni. Kuuntelen vain musiikkia ja vähän vilkaisen välillä. Täytyy laittaa uudestaan tulemaan. Suomen biisin katsoin koko ajan enkä silti nähnyt kun juontajan mukaan Linda katsoi juuri oikealla tavalla suoraan kameraan kun Pete lauloin kiimakohtaa.
Olihan siellä monta täydellistä kappaletta. Ei ihme etteivät voittaneet mutta minusta oikein hyvä näinkin. Suomi oli pitkään positiivisesti maailmankartalla heidän ansiostaan.- Anonyymi00002
Näin se kävi meille ainakin paljon halvemmaksi kuin järjestää niitä seuraavia euroviisupippaloita.
- Anonyymi00003
Se on sitä parempaa vilauttelua ja voimaannuttamista. Aina näyttää olevan asioita, jotka ei ole samanlaisia kaikille, vaan ollaan epätasa-avoisia.
- Anonyymi00004
Voi vilauttaa jos on jotain näyttämistä. Normaali mies näkee aina yli c-kupin melonit. Hormoonit herkistää. Huomaan myös naisten nopean katseen lantion seudulle. Hormoonit virkistää.
- Anonyymi00005
Euroviisuissa oli myös puolialastomia miehiä ja kukaan ei tästä kommentoi tai se ei herätä sen kummempaa huomiota.
- Anonyymi00006
Ei olleet TARPEEKSI alastomia !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011233
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku91850Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31774- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466