Pyh ihmiset. Eivät ihmiset välitä, että kiusataan!
En ole yhtä vahva henkisesti muut ovat.ja siksi en saa kiusaamista ikinä loppumaan. Ei se lopu, kun vain yksin yritin saada loppumaan. Ei riittänyt henkiset voimavarat saamaan kiusaaminen loppumaan. Vain lapsuuden perhe on ikinä puuttunut kiusaamiseen!! Eivät kukaan muu!
Minun tulevaisuus on samaa sontaa kuin tähän asti eläminen on ollut. Ei toi kiusaaminen ikinä lopu. Vasta sitten se loppuu, kun olen vanhus ja 80vuotiaana vihdoinkin kuolen ja pääsen maanpäällisen helvetistä pois!!
Odotan sitä päivää, kun olen 80 vuotias ja kehoni pettää ja vuosikausien kiusaaminen jälkeen olen vihdoinkin vapaa siitä, kun kuolen pois.
Vielä pitää vuosikymmeniä kestää, kun kuolen ja pääsen taivaaseen!
Kiusaaminen tuhosi tulevaisuuden
Anonyymi-ap
1
211
Vastaukset
- Anonyymi00001
Elät vain kerran! Turha odottaa pääsyä taivaaseen. Sitä ei ole. Sinun on elettävä tämä elämä ja tultava onnelliseksi! Älä anna kiusaamisen määrittää elämääsi. Tavoittele sitä mikä tekee sinut onnelliseksi vilpittömästi! Miten sinua kiusataan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942543- 187899
- 53723
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119652- 49552
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?12481- 48467
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11440- 54432