Onko Toyotassa

jokin vika kun se pysähtelee ja lähtee liikkeelle satunnaisesti liikenneympyrässä?
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Se on ihan normaalia eikä mikään vika.

Äänestä

normaalia lootassa

Äänestä

kyllä

Äänestä

pääääääää

Äänestä

on on

Äänestä

Onn

Äänestä

Onn

Äänestä

vika on kun se on tohjo

Äänestä

Onn

Äänestä

Kyl

Äänestä

Kyl

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

jokin vika kun se pysähtelee ja lähtee liikkeelle satunnaisesti liikenneympyrässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu