Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sukurutsa

Kalle Räiskylä ja Elviira Mommonen kävelivät iltaisessa metsässä etsimässä sopivaa nuotio- ja illanviettopaikkaa ensiviikolla pidettäviin suvun nuorten kokoontumiseen. Räiskylä ja Mommonen olivat serkuksia toisillensa, mutta eivät olleet kovinkaan läheisessä ystävyyssuhteessa. Tulivat toki hyvin toimeen aina kun tapasivat toisensa esimerkiksi juuri sukujuhlissa. Mommonen oli serkuksista vanhempi ja täyttäisi tänä kesänä kahdeksantoista. Räiskylä juuri täyttänyt viisitoista. Kesäloma edessä; enään viikko koulua.

Siinä metsätietä tarpoessaan Räiskylä ja Mommonen kuulivat vaimeaa urahtelua ja risujen katkeilemista. Molemmat pysähtyivät kuulostelemaan tarkemmin ja rytinä lähestyi. Ilta oli jo laskeutunut kesäiseen metsään, joten mitään ei näkynyt, kuin puita ja niiden varjoja.
- Mikähä tuolla rytisee? analysoi Räiskylä. Hetken päästä metsän syvyyksistä alkoi kuulua voimakasta murahtelua. Räiskylä ja Mommonen katsoivat sekavin tuntein toisiinsa.
- Karhu! molemmat älähtivät yht'aikaa. Räiskylällä hyppäsi sydän kurkkutorveen ja hän lähti pinkomaan vimmattua vauhtia karkuun. Pysähtyi kumminkin lähes heti ja katsoi taakseen. Mommola käveli rauhallisesti Räiskylää kohden ja Räiskylä ojensi kättään. Välittömästi Mommosen saavutettua Räiskylän lähtivät molemmat pelon sekaisin tuntein kävelemään poispäin hermostuneesta emokarhusta. Koko ajan taakseen vilkuillen ja vauhtia lisäten he puskivat läpi suomalaisen keppihelvetin, niin että loppusuoralla olisi Konosen Vallukin jäänyt kolmoseksi.

Kaksikko saapui pienelle aukealle kummankaan tietämättä, missä he olivat. Hetken hengähdettyään kävi Räiskylä maahan makamaan tuijottaen iltataivaalle, jossa ei ikävä kyllä näkynyt yhtään tähteä. Mommonen tunsi olonsa turvattomasti ja käpertyi Räiskylän kainaloon.
- Tuleekoha se perässä? empi Mommonen. Räiskylä oli hiljaa. Hänellä alkoi hengitys tasautua ja sydämen lyönnit tasaantuivat ja voimistuivat. Mommosta väsytti. Hän vaihtoi asentoaan ja painoi päänsä Räiskylän mahan päälle. Räiskylän sydämen lyönnit voimistuivat entisestään ja hengitys muuttui raskaammaksi. Mommonen huomasi silmäkulmassaan jotain liikettä. Hän kääntyi katsomaan ja terästi katsettaan kaukaisuuteen. Mommosen sydän hakkasi joka kolmannella lyönnillä yhden ylimääräisen lyönnin. Hän huomasi taas jotain liikettä, mutta se ei ollutkaan karhu eikä mikään muukaan metsäneliö vaan se oli Räiskylän shortsien etumus. Nuori penis oli herännyt naisen läsnäoloon ja nousi nyt sydämen lyöntien tahdissa sykkien kohti taivaita.

Mommonen ei voinut vastustaa kiusausta, joten rupesi hellästi silittämään pientä kalua shortsien päältä. Räiskylän hengitys salpaantui ja silmät pyöristyivät hämmästyksestä. Mommosella välähti sairas mielikuva verkkokalvolla. Mommonen siirsi t-paidan helmaa tieltä ja nosti shortsien etumusta kuminauhasta. Varovasti hän kaivoi Räiskylän jäykän siittimen raittiiseen ulkoilmaan. Räiskylä ynähti ja puristi kätensä nyrkiin ottaen sammalista ja heinistä kiinni. Mommonen ihasteli Räiskylän tasaisen vaaleata nuorta lemmensauvaa ja veti esinahan taakse. Räiskylä nosti alaselkänsä maasta ja jäykisti koko ruumiinsa. Kädet puristuivat nyrkkiin tiukemmin. Räiskylä sulki silmänsä ja avasi suunsa. Vaikka hän kuinka pidätteli, karkasi häneltä katkonaisia inahduksia. Mommonen tunsi kuinka Räiskylän elimen lihakset pumppasivat voimakkaasti ja pakottivat varastossa olleet siemennesteet liikkeelle ensimmäistä kertaa. Tuo tilanne aiheutti Räiskylässä pelonsekaisia tunteita, mutta myös suunnatonta mielihyvää. Hän availi ja sulki silmiään kiemurrellen hekuman huipulla. Hänen suunsa pysyi jäykistettynä samassa asennossa kaiken aikaa. Räiskylä laski alaselkänsä maahan ja nosti nyt koko selän ilmaan, aivan kuin vatsalihaksia tehtäessä. Hän jäi tähän asentoon jäkittämään; hartiat 15 cm irti maasta. Mommonen nyki shortseja syrjempään paljastaen haituvaiset paljaat pallit. Samalla Mommosen kädessä oleva nuoruudenlähde sykki viimeisiää. Lämmin sperma valui pitkin kullin vartta ja lämmitti Mommosen kohmeisia näppejä. Mommonen kiinnitti huomiota huomattavaan määrään valkoista mälliä Räiskylän paidalla. Suurin osa lastista oli lentänyt Räiskylän rinnuksille. Räiskylä makasi raukeana suu auki ja silmät kiinni. Hänen kalunsa jäykisteli vielä jälkiorgasmin kourissa ja sykki sydämen pumpatessa lisää verta ympäri horottunutta kehoa.

Mommonen alkoi kiihottua ajatellessaan sitä vallan tunnetta, mitä tuon elimen käsittelemisestä sai.
- Oliks tuo siun eka kerta? kysäisi Mommonen.
- Joo, vastasi Räiskylä värisevällä äänellä.
- Et oo ees oman käen kautta kokenu?
- E, nolosteli Räiskylä. Mommonen pyyhkäisi spermat pois kullin varresta ja nuolaisi viimeisen pisaran rypistyneen terskan laelta. Tämä sai aikaan uudistuvan paineen Räiskylän alapäässä, jonka ansiosta tuo kokematon runsaudensarvi kampesi taas pystyasentoon. Mommonen suuteli nyt tasaista, kiiltävää kullin nuppia ja pyyhkäisi kätensä Räiskylän paitaan. Mommonen nousi pystyyn ja alkoi riisua housujaan jalasta. Tämän jälkeen hän riisui paitansa. Hänellä ei ollut rintaliivejä, joten paljaat, nuoren naisen rinnat paljastuivat paidan alta ja saivat Räiskylän hormoonit heittämään volttia. Räiskylän kanki sykki täydessä juhlakunnossa. Mommonen tipautti viimeisenä vielä pikkuhousut jalastaan ja siirtyi haarat levällään seisomaan Räiskylän eteen. Siitä hän laskeutui kontalleen ja suuteli Räiskylää suulle. Mommonen valutti jo omille reisilleen omia lemmennesteitään. Hän tarttui Räiskylän seipääseen ja ohjasi sen omaan ruusutarhaansa. Räiskylä veti polvet koukkuun ja alkoi lävistämään Mommosen kuumaa ja kosteaa reikää. Eläimelliset halut pääsivät Räiskylässä valloilleen ja hän kietoi kätensä Mommosen yläruumiin ympärille. Räiskylä kiristi otteensa tiukaksi syleilyksi ja alotti pupumaisen rynkytyksen, jolloin Mommonen aloitti silmät pullistuen huutamaan puhtaasta nautinnosta. Tämä sai Räiskylän lastin liikkeelle. Yhä pienen pupun lailla Mommosta panien Räiskylä laukaisi märät ruutinsa ympäriinsä ihanaisen serkkunsa sisäsynnyttimiä. Välittämättä äskeisistä nautinnon huipuista, jatkoi Räiskylä edelleen hillitöntä polkemistaan. Mommonen tunsi lämpimän lastin sisällään ja haukkoi henkeään kuinka tuo teinirääpäle jaksoi vielä jatkaa? Mommonen tuli todella kiimaiseksi ihmeserkkunsa miehisestä kunnosta ja tunsi jo kuinka oma orgasmi lähestyi. Mommosen nautinnollinen huuto muuttui kiimaiseksi orgasmin kourissa kiljumisesksi. Mommosen ruumis kouristeli ja nyki Räiskylän sylissä. Koko pitkän orgasminsa aikana Mommonen jännitti kaikkia lihaksiaan yhtä aikaa ja kiljui, minkä keuhkoista lähti, ja Räiskylä vaan polki Mommosta kuin tulpatonta mopoa. Räiskylän kiveksissä jyrisi ja salamoi. Satsi lähti liikkeelle ja siemennesteen johdin imi ja ryysti viimeisetkin sperman rippeet varastoista. Mommonen lopetti kiljumisen ja nyki seuraavaksi reporankana euforisessa tilassa. Räiskylän hikinen ruumis osoitti, että fyysinen kunto alkoi loppua ja liike hidastui tuossa Mommosen lähes kitkattomassa emättimessä. Viimeisillä voimillaan Räiskylä saatteli satsinsa matkaan. Hetken ruumis vielä kouristeli vaikka Räiskylä olikin jo sammahtanut Mommosen alle. Mommonen puolestaan vaipui hymy suupielessään kauniiseen uneen Räiskylän lämpimässä syleilyssä.
45304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Meni neljä tuntii kirjottaessa. *Pyyhkii hikeä otsalta*

No, mutta nyt ku miekii oon saanu omaa mielen tuotantoani tänne, ni voikii sitte arvostella ja kritisoida muiden tuotoksia.

Toki miekii tarviin ohjeita ja neuvoja ja eritoten rankkaa kritiikkiä, että voin kehittyä.

Äänestä
  • Íhan hyvä oli, ei juuri huomautettavaa.

    Äänestä

  • oikein persoonallinen ja hyvä tarina,tosin nimet olivat "hieman" oudot:).Mommonen ei nimenä ole järin eroottinen..Joten olisit vaikka mielummin käyttänyt etunimiä.Toisaalta ymmärrän valintasi,kuului kai tarinan tyyliin.Ehkä olisit silti voinut keksiä toisenlaiset nimet,niin tai näin hyvä ja laadukas kirjoitus.Aina voi hioa paremmaksi tietysti:).

    Hyvää kesää!

    Äänestä

  • menninkäinen kirjoitti:

    oikein persoonallinen ja hyvä tarina,tosin nimet olivat "hieman" oudot:).Mommonen ei nimenä ole järin eroottinen..Joten olisit vaikka mielummin käyttänyt etunimiä.Toisaalta ymmärrän valintasi,kuului kai tarinan tyyliin.Ehkä olisit silti voinut keksiä toisenlaiset nimet,niin tai näin hyvä ja laadukas kirjoitus.Aina voi hioa paremmaksi tietysti:).

    Hyvää kesää!

    Harhaanjohtava otsikko. Serkukset voivat jopa mennä laillisesti naimisiin keskenään!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Retuli kirjoitti:

Kalle Räiskylä ja Elviira Mommonen kävelivät iltaisessa metsässä etsimässä sopivaa nuotio- ja illanviettopaikkaa ensiviikolla pidettäviin suvun nuorten kokoontumiseen. Räiskylä ja Mommonen olivat serkuksia toisillensa, mutta eivät olleet kovinkaan läheisessä ystävyyssuhteessa. Tulivat toki hyvin toimeen aina kun tapasivat toisensa esimerkiksi juuri sukujuhlissa. Mommonen oli serkuksista vanhempi ja täyttäisi tänä kesänä kahdeksantoista. Räiskylä juuri täyttänyt viisitoista. Kesäloma edessä; enään viikko koulua.

Siinä metsätietä tarpoessaan Räiskylä ja Mommonen kuulivat vaimeaa urahtelua ja risujen katkeilemista. Molemmat pysähtyivät kuulostelemaan tarkemmin ja rytinä lähestyi. Ilta oli jo laskeutunut kesäiseen metsään, joten mitään ei näkynyt, kuin puita ja niiden varjoja.
- Mikähä tuolla rytisee? analysoi Räiskylä. Hetken päästä metsän syvyyksistä alkoi kuulua voimakasta murahtelua. Räiskylä ja Mommonen katsoivat sekavin tuntein toisiinsa.
- Karhu! molemmat älähtivät yht'aikaa. Räiskylällä hyppäsi sydän kurkkutorveen ja hän lähti pinkomaan vimmattua vauhtia karkuun. Pysähtyi kumminkin lähes heti ja katsoi taakseen. Mommola käveli rauhallisesti Räiskylää kohden ja Räiskylä ojensi kättään. Välittömästi Mommosen saavutettua Räiskylän lähtivät molemmat pelon sekaisin tuntein kävelemään poispäin hermostuneesta emokarhusta. Koko ajan taakseen vilkuillen ja vauhtia lisäten he puskivat läpi suomalaisen keppihelvetin, niin että loppusuoralla olisi Konosen Vallukin jäänyt kolmoseksi.

Kaksikko saapui pienelle aukealle kummankaan tietämättä, missä he olivat. Hetken hengähdettyään kävi Räiskylä maahan makamaan tuijottaen iltataivaalle, jossa ei ikävä kyllä näkynyt yhtään tähteä. Mommonen tunsi olonsa turvattomasti ja käpertyi Räiskylän kainaloon.
- Tuleekoha se perässä? empi Mommonen. Räiskylä oli hiljaa. Hänellä alkoi hengitys tasautua ja sydämen lyönnit tasaantuivat ja voimistuivat. Mommosta väsytti. Hän vaihtoi asentoaan ja painoi päänsä Räiskylän mahan päälle. Räiskylän sydämen lyönnit voimistuivat entisestään ja hengitys muuttui raskaammaksi. Mommonen huomasi silmäkulmassaan jotain liikettä. Hän kääntyi katsomaan ja terästi katsettaan kaukaisuuteen. Mommosen sydän hakkasi joka kolmannella lyönnillä yhden ylimääräisen lyönnin. Hän huomasi taas jotain liikettä, mutta se ei ollutkaan karhu eikä mikään muukaan metsäneliö vaan se oli Räiskylän shortsien etumus. Nuori penis oli herännyt naisen läsnäoloon ja nousi nyt sydämen lyöntien tahdissa sykkien kohti taivaita.

Mommonen ei voinut vastustaa kiusausta, joten rupesi hellästi silittämään pientä kalua shortsien päältä. Räiskylän hengitys salpaantui ja silmät pyöristyivät hämmästyksestä. Mommosella välähti sairas mielikuva verkkokalvolla. Mommonen siirsi t-paidan helmaa tieltä ja nosti shortsien etumusta kuminauhasta. Varovasti hän kaivoi Räiskylän jäykän siittimen raittiiseen ulkoilmaan. Räiskylä ynähti ja puristi kätensä nyrkiin ottaen sammalista ja heinistä kiinni. Mommonen ihasteli Räiskylän tasaisen vaaleata nuorta lemmensauvaa ja veti esinahan taakse. Räiskylä nosti alaselkänsä maasta ja jäykisti koko ruumiinsa. Kädet puristuivat nyrkkiin tiukemmin. Räiskylä sulki silmänsä ja avasi suunsa. Vaikka hän kuinka pidätteli, karkasi häneltä katkonaisia inahduksia. Mommonen tunsi kuinka Räiskylän elimen lihakset pumppasivat voimakkaasti ja pakottivat varastossa olleet siemennesteet liikkeelle ensimmäistä kertaa. Tuo tilanne aiheutti Räiskylässä pelonsekaisia tunteita, mutta myös suunnatonta mielihyvää. Hän availi ja sulki silmiään kiemurrellen hekuman huipulla. Hänen suunsa pysyi jäykistettynä samassa asennossa kaiken aikaa. Räiskylä laski alaselkänsä maahan ja nosti nyt koko selän ilmaan, aivan kuin vatsalihaksia tehtäessä. Hän jäi tähän asentoon jäkittämään; hartiat 15 cm irti maasta. Mommonen nyki shortseja syrjempään paljastaen haituvaiset paljaat pallit. Samalla Mommosen kädessä oleva nuoruudenlähde sykki viimeisiää. Lämmin sperma valui pitkin kullin vartta ja lämmitti Mommosen kohmeisia näppejä. Mommonen kiinnitti huomiota huomattavaan määrään valkoista mälliä Räiskylän paidalla. Suurin osa lastista oli lentänyt Räiskylän rinnuksille. Räiskylä makasi raukeana suu auki ja silmät kiinni. Hänen kalunsa jäykisteli vielä jälkiorgasmin kourissa ja sykki sydämen pumpatessa lisää verta ympäri horottunutta kehoa.

Mommonen alkoi kiihottua ajatellessaan sitä vallan tunnetta, mitä tuon elimen käsittelemisestä sai.
- Oliks tuo siun eka kerta? kysäisi Mommonen.
- Joo, vastasi Räiskylä värisevällä äänellä.
- Et oo ees oman käen kautta kokenu?
- E, nolosteli Räiskylä. Mommonen pyyhkäisi spermat pois kullin varresta ja nuolaisi viimeisen pisaran rypistyneen terskan laelta. Tämä sai aikaan uudistuvan paineen Räiskylän alapäässä, jonka ansiosta tuo kokematon runsaudensarvi kampesi taas pystyasentoon. Mommonen suuteli nyt tasaista, kiiltävää kullin nuppia ja pyyhkäisi kätensä Räiskylän paitaan. Mommonen nousi pystyyn ja alkoi riisua housujaan jalasta. Tämän jälkeen hän riisui paitansa. Hänellä ei ollut rintaliivejä, joten paljaat, nuoren naisen rinnat paljastuivat paidan alta ja saivat Räiskylän hormoonit heittämään volttia. Räiskylän kanki sykki täydessä juhlakunnossa. Mommonen tipautti viimeisenä vielä pikkuhousut jalastaan ja siirtyi haarat levällään seisomaan Räiskylän eteen. Siitä hän laskeutui kontalleen ja suuteli Räiskylää suulle. Mommonen valutti jo omille reisilleen omia lemmennesteitään. Hän tarttui Räiskylän seipääseen ja ohjasi sen omaan ruusutarhaansa. Räiskylä veti polvet koukkuun ja alkoi lävistämään Mommosen kuumaa ja kosteaa reikää. Eläimelliset halut pääsivät Räiskylässä valloilleen ja hän kietoi kätensä Mommosen yläruumiin ympärille. Räiskylä kiristi otteensa tiukaksi syleilyksi ja alotti pupumaisen rynkytyksen, jolloin Mommonen aloitti silmät pullistuen huutamaan puhtaasta nautinnosta. Tämä sai Räiskylän lastin liikkeelle. Yhä pienen pupun lailla Mommosta panien Räiskylä laukaisi märät ruutinsa ympäriinsä ihanaisen serkkunsa sisäsynnyttimiä. Välittämättä äskeisistä nautinnon huipuista, jatkoi Räiskylä edelleen hillitöntä polkemistaan. Mommonen tunsi lämpimän lastin sisällään ja haukkoi henkeään kuinka tuo teinirääpäle jaksoi vielä jatkaa? Mommonen tuli todella kiimaiseksi ihmeserkkunsa miehisestä kunnosta ja tunsi jo kuinka oma orgasmi lähestyi. Mommosen nautinnollinen huuto muuttui kiimaiseksi orgasmin kourissa kiljumisesksi. Mommosen ruumis kouristeli ja nyki Räiskylän sylissä. Koko pitkän orgasminsa aikana Mommonen jännitti kaikkia lihaksiaan yhtä aikaa ja kiljui, minkä keuhkoista lähti, ja Räiskylä vaan polki Mommosta kuin tulpatonta mopoa. Räiskylän kiveksissä jyrisi ja salamoi. Satsi lähti liikkeelle ja siemennesteen johdin imi ja ryysti viimeisetkin sperman rippeet varastoista. Mommonen lopetti kiljumisen ja nyki seuraavaksi reporankana euforisessa tilassa. Räiskylän hikinen ruumis osoitti, että fyysinen kunto alkoi loppua ja liike hidastui tuossa Mommosen lähes kitkattomassa emättimessä. Viimeisillä voimillaan Räiskylä saatteli satsinsa matkaan. Hetken ruumis vielä kouristeli vaikka Räiskylä olikin jo sammahtanut Mommosen alle. Mommonen puolestaan vaipui hymy suupielessään kauniiseen uneen Räiskylän lämpimässä syleilyssä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu