Kadut nopeasti että ostit.
Tulevaisuus näyttää tältä. https://www.youtube.com/watch?v=Wmygrmcp178
Tulevaisuus näyttää tältä. https://www.youtube.com/watch?v=Wmygrmcp178
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 47
Vanhimmat
No siinä on just sellainen auto jonka
suomalainen Pentti- Einari hankkii
itsensä ja Hannelooran kuljettamiseen.
Kiitoksia vaan uiguurin rääkkääjä, herra ping Pong tästäkin
toosasta.
Hyvä ja uskottavampi tapa kertoa automerkeistään - kirjoituksissa niitä mainitsematta - on kehua kilpailijan tuotetta ja kertoa ettei omakaan tuote huono ole. Näyttää siltä, että vihjailtavista automerkeistä ei ole paljon hyvää kerrottavaa.
Tämänkin aloittaja kertoo pettymyksestään autoonsa ja haluaa vastaavan pahanolon lisääntyvän mainitsevaan automerkkiin. Mielenvikaisena hän haluaa kaikkien kärsivän, ymmärtämättä väärästä autovalinnastaan. Siirtyminen voittajan puolelle on monta kertaa helpompaa ja halvempaa auton omistaessaan.
En luule että Toyota on hyvä vaan tiedän pitkällä kokemuksella luuisilla merkeillä että se on paras hintaluokassaan. Ei kai se muuten maailman ylivoimainen ykkönen olisikaan?
Voihan se skodakin olla jo melkein siedettävä vanhoissa itäblokin maissa kun ladaan on totuttu.
Maine pitää ansaita. Onhan "vikavagenkin" sen ansainnut, nimensä veroinen niinkuin Toyotakin, niinkuin kansa on päättänyt! Kyllä kansa tietää!
Miksiköhän yksikään noista ei matki muotoilussa Toyotan tai Kian leluautoja? Vain kauniita klassisia linjoja!
Aikuiset eivät tarvitse leluja, ei koske Suomea.
Uusi merkki voi tehdä omia valintoja ilman kovaa menneiayyden painolastia mikä on perinteisten merkkien ongelma.
Se on merkittävää uutuus haastaa premium merkit halvalla autolla.
Perinteiset premium merkit on jo ohitettu ja vauhti vain kiihtyy.
Kehitys on vain liian nopeaa perinteisille valmistajille.
epävarmoja tekniikaltaan
No ei ostella mittää, ku sisä kumeja
Kyllä se siitä
Taas tutkittu juttu
voi voi
Voi tuosta tuskaa hätää ja ahdistusta.
aivan susi
ei kukaan luule
en luule
no en luule
niin luulet
En luule
Koslan ostit
jos luule niin petyt
Onko noiden kiinalaisten autojen laatu todistetusti Tojoa parempi yli 10 vuoden ajalta?
Onko noiden varaosien saanti jatkossa ja hultoverkosto parempi kuin Tojolla
Toimiiko ne varmasti jos kiinan kanssa menee lännellä sukset ristiin jossain vaiheessa vai katkaistaanko autojen toiminta etänä?
Arvostaako Suomalaiset auton ostajat noita niin että niiden arvo säilyy Toyotaa ja Volkkaria paremmin?
no eiii
kadutaan kokoajan
petyt
kuka luulee
kaduttaako
montaa kaduttaa
kyl petyt
en luule
en luule
enn
Jihuu Jap jap!
Pahalta näyttää.
Että tämäkin vielä. Voi tätä tuskaa ja ahdistusta.
hirveä kippana
Ompas resu
eiii
Huonous on käynyt selväksi, kun lukee testejä.
kuka luulee
eii
hii
kuka luulee
Parasta ennen päivä on saavutettu 10 vuodessa, parempi pistää suosiolla puristimeen.😩
eii
ei kukaan
Hii