KUUMINT HOTTII

NYT SIT KAIKKI LAITTAA GALLERIAN KUUMIMMAT IHMISET TÄNNE!
1635711
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

tää on aika hottis
nicki: jozze-

Äänestä
  • vittu kun on tyhmää linkittää kuvia tälläselle palstalle

    Äänestä


  • Eiks toi Hanippa oo se sama mimmi joka seiskassa pyörii ja tais olla Lamourettesin kissa?

    Äänestä

  • voiks joku sanoo kuka toi on jolla on irc:Ssä kuvia nickillä "hanippa" ku näyttää tutulta mut en tunne :// kiitos!

    Äänestä

  • Mun mielestä tämä tyttö on todella kaunis. :)

    Äänestä

^^anzq^^ on ihku

Äänestä

irc.fi/sauq

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hothot!!! kirjoitti:

NYT SIT KAIKKI LAITTAA GALLERIAN KUUMIMMAT IHMISET TÄNNE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu