Ajattelin kysyä, olisiko jollakin kissanomistajalle tarvetta kissan kiipeilypuille?
Mulla olisi niitä 4kpl, yksi on käyttämätön ja toinenkin hyväkuntoinen(kynsimispinnat hyvät). 2 muuta ovat jo aika kynsittyjä, mutta muuten hyvät ja rungoltaan vankat.
Jouduin luopumaan kissastani joku aika sitten, vanhuus ja sen tuoma sairaus oli syynä, joten nuo ovat tarpeettomat.
Kissan lelujakin olisi ihan paketissa jotain.
Kissani oli ihan sisäkissa koko ikänsä, eikä ollut muiden kissojen kanssa tekemisissä. Rokotettu silti. Joten ei ole ainakaan pelkoa, että noista tulisi jotain tarttuvia kissatautipöpöjä.
Kissani ei jostain syystä sietänyt muita eläimiä lainkaan, joten oli meidän huushollin kuningatar🙂
Mutta jos tarvetta jollakin löytyy, niin olisi tosiaan tuollaisia tarvikkeita tarjolla. Jos oikeasti kiinnostaa, niin asiallista kommenttia tänne ensin.
Kissan kiipeilypuut
Anonyymi-ap
1
<50
Vastaukset 1
- Anonyymi00001
Hei kannattaa kysellä lähiseudun eläinsuojeluyhdistyksiltä olisko heillä tarvetta varmasti ottavat mielellään:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291246
- 731203
Carunan hinnat
Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun97967Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit
ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka50895- 78822
- 45781
Kunnan päätie ja sen lähialueet
Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la40768- 67653
- 113624
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?39546