No ensinnäkin piti keksiä jotain sille illalle. Miksi niin surullinen ilme? No, tuli mieleen muistoja mitä olin nähnyt kyseisestä paikasta kuvia. Eräästä henkilöstä. , joka kokenut vääryyttä paljon . Sellaisia mitä kukaan ei osaa kuvitellakaan. Jos unohdetaan ne niin:,EDGE on moderni rakennus New Yorkissa kuten lähistökin.
Ihan mielenkiintoinen mutta valitettavasti tiedän vähän enemmän enkä voi tykätä kaikesta mitä tiedän.
Ai itse uhri? Kyllä, mutta erilainen uhri ja eri tavalla.
Miksi menin EDGE observatory
9
<50
Vastaukset 9
- Anonyymi00001
Siis kuvat ehkä manipuloituja mutta silti. tiedän enemmän enkä pidä mistä tiedän.
- Anonyymi00003
Kumpi pahempi tietoinen vai tietämätön uhri? Sanoisin tietämätön kuitenkin.
- Anonyymi00004
Joskus kerron ksikki.Hyi helvetti sentään.
- Anonyymi00005
Mustasukkaisuutta? Vtun ääliö.Ihan muuta mutta et taida tietää. Vituttaako?Ainoastaan idioottien tyhmyys. . Ei tavallisista jutuista kyse.
- Anonyymi00006
Jonkun piti tietää.Joku tiesi että joku tajuaa mutta ei sekoa? Niin?
- Anonyymi00007
Jok kirjoitti; Tiedän miten suhtautuisit. Niin. Kaikki ei samalla tavalla.
- Anonyymi00008
Analysoiden, pohtien, vihjaillen? Ei mene kadulle: Uskokaa mua prkele?
- Anonyymi00009
Menneisyydestä vaikea tehdä ehkä ihan oikeita analyysejä siis toisten kohdalla. Sana syyntakeeton ajankohtainen.
- Anonyymi00010
Ärsyttää kun muut ei tiedä mitä sä tiedät tai ei ainakaan ne keiden kanssa tekemisissä.
Päivän kevennys: Kuulutus JFK. On tullut muutos. New gate on 40. Henkilö todella äänsi sen foorti. Ei foortiin. Boarding passissa luki 14.
Mitä helvettiä? Ensinnäkin jos on muutos, niin sitähän olettaa että gate 14 on muuttunut joksikin? Lisäksi ääntäminen oli selkeästi kuten 40 eli foorti ei foortiin. Tämön vahvisti toisetkin eli ei vain ap:n kuvitelmaa.
No sitten mentiin katsomaan mitä taululla lukee. Siellä luki 14 edellern. Olei siis väärästä lausumista huolimatta voimme olettaa että gate on todellakin se 14 eikä muuttunut 40.
Jopa toinen matkustaja joka aina naureskelee epäilyjä ihmettelin ertä Milsi ei voinut lausua suoraan 14 eli foortiin niin että kuuluu se n lopussa?
Ja eikö ihmeellistä että miyen juuri olis kyseessä gate 14 40? Hehheh! Te jotka ette vieläkään usko että se nainen on ollut maailmanlaajuisen gang stalkingin uhri niin F Y! Vtun idiootit!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071308
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku96920Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31844- 66703
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93652- 32645
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18578
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10486