Ärsyttää...

tuo yks lentokoulun helikopteri tehtävä! pystyn justiinsa ampumaan kaikki rekat, mutta ne autot on vaikeita osua. Onko kellään vinkkejä tai koodia jolla koko lentokoulun pääsis läpi! Kiitos vastanneille!
3377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaa ampua miniganilla. Osuu aika helposti.Älä käytä koodeja ne evää mahdollisuudet pelata 100% läpi.

Äänestä

kyl sä pääset sen läpi mullaki meni hermot sen kans mut pääsin sen silti läpi ja se on ärsyttävä tsemppiä sulle

Äänestä

Ei! ei se toimi! aivan sama antakaa vaikka koodeja! kaikki vinkit ovat todella tervetulleita! alkaa muuten kohta pikkasen kyrsästä koko peli... ;(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


masa kirjoitti:

tuo yks lentokoulun helikopteri tehtävä! pystyn justiinsa ampumaan kaikki rekat, mutta ne autot on vaikeita osua. Onko kellään vinkkejä tai koodia jolla koko lentokoulun pääsis läpi! Kiitos vastanneille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu