Tervehdys!
Olemme menossa 8 päiväksi Andorraan Barcelonan kautta.
Onko kokemuksia auton vuokrauksesta ja sen hintatasosta Andorrassa. Barcelonasta tietty saisi auton helposti ja kohtuuhinnalla, mutta kun emme tarvitsisi autoa koko ajaksi, niin houkuttelisi vuokrata paika päältä vain neljäksi päiväksi.
Tietysti se sitten kannattaa ottaa jo Barcelonasta, kun näyttää sieltä tulevan ainakin netin mukaan lähes yhtä halvaksi, kuin Andorrasta neljäksi päiväksi.
Onko kenelläkään kokemuksia?
Ja sitten vielä enduroaiheinen kysymys, vaikka siihen ei varmaankaan löydy keneltäkään täällä vastausta. Kysyn silti: Saako A:sta vuokrattua enduromopottoripyörää, jotta pääsisi hieman harrastamaan lajia sielläkin suunnalla?
ppp
Auto vuokralle Andorra La Vellassa
6
2007
Vastaukset
- .es
Ainakin Aviksella (avis.es) näyttäisi olevan Andorra espanjalaisten kohteiden joukossa (eikä tarvitse maksaa kohtuuttomia lisämaksuja siitä hyvästä, että auto palautetaan eri maassa).
- ppp
Ostimme lopulta lentoliput (2 hlö) Barcelonaan ja takaisin sekä siihen yhdistetyn 8 päivän auton vuokrauksen (Citroen C2 tai vastaava) ebookersilta. Kokonaishinta oli siinä 750 eur.
Kiitos kuitenkin vastauksesta.
ppp. - kiitti paljon
ppp kirjoitti:
Ostimme lopulta lentoliput (2 hlö) Barcelonaan ja takaisin sekä siihen yhdistetyn 8 päivän auton vuokrauksen (Citroen C2 tai vastaava) ebookersilta. Kokonaishinta oli siinä 750 eur.
Kiitos kuitenkin vastauksesta.
ppp.Paljonkohan maksaa bussi tai junalippu Barcelonasta Andorraan ja kauan kestää ?
- hinnat - sivun kautta
kiitti paljon kirjoitti:
Paljonkohan maksaa bussi tai junalippu Barcelonasta Andorraan ja kauan kestää ?
- kiitti paljon
hinnat - sivun kautta kirjoitti:
Kiitti sulle vastauksesta.
- sdafg
kiitti paljon kirjoitti:
Paljonkohan maksaa bussi tai junalippu Barcelonasta Andorraan ja kauan kestää ?
Mahtaisko tohon löytyä vastaus kohdasta Andorra?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki1133765Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma453270Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest252590- 1982432
Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem222369Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet haluaisit nähdä juontohommissa?
Katja Ståhl on ollut kuluvalla viikolla sairaalahoidossa. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet halu351596- 1031379
Vähäkankailla ollut ongelmia vuokra-asunnossa
Aina ne ikävätkin asiat tulevat mediaan. Jasmin ja Marko saaneet edellisestä asunnostaan häädöt ja Jasmin todettu varatt1451290Tiesitkö? Tuure ja Saana Boelius ovat sisaruksia!
Tiesitkö? Tuure Boelius ja Saana Boelius ovat tänä syksynä kumpainenkin reality-ohjelmissa tv:ssä: Tuure Petollisissa ja261270Jos elämäsi ihminen
on osoittanut kiinnostuksensa, niin kannattaa vastata edes jotain vaikka mikä olisi. Toista mahdollisuutta ei välttämätt711128