Nokia 6610i

Onko kellään mitään tietoa mistä voisi saada vaaleanpunaiset kuoret nokia 6610i:hin? Tai siis että onko ylipäätänsä edes mahdollista saada.
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olikohan 6610i:n käsikirjan takana tarvikekuvastossa niissä vaihto covereissa vaaleanpunainen, eli niitä saa nokian myyjältä ja hinta on aika tarkaan 20e.

Katso puhelimen käyttöohjeen takaa =)

Äänestä
  • Niin...mut ku en tiedä et missä se on =/ Onko sulla sitä? Onks siinä mitään nettiosotetta? Ja miltä nokian myyjältä?

    Äänestä

  • Marilyn* kirjoitti:

    Niin...mut ku en tiedä et missä se on =/ Onko sulla sitä? Onks siinä mitään nettiosotetta? Ja miltä nokian myyjältä?

    Katsopas tuo osoite:
    http://www.kuoret.net/kauppa.php?listattavatuote=Nokia 6610i

    Vaaleanpunaisilla kuorilla näkyy olevan hintaa 7,95e

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marilyn* kirjoitti:

Onko kellään mitään tietoa mistä voisi saada vaaleanpunaiset kuoret nokia 6610i:hin? Tai siis että onko ylipäätänsä edes mahdollista saada.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu