Siitä tulee osa Kansallis-Osakepankkia. Se alkaa olla kunnossa.
Perhon Osuuspankista tulee Jumalan Pankki
Anonyymi-ap
11151
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Muista Minna, että SRK on väärässä, emme me. Me olemme valtavirtaa. SRK:n avustuksella lestadiolaiset mahtisuvut varastivat minulta Taivaallisen yrityksen jo 1960-luvulla, minulle ei annettu latin latia. Rahaa on varastettu noin 10 miljardia Taivaalta SRK:n kautta, pääosa on valunut Helluntailiikkeelle ja Saksan mafialle.
-00
Leppärinnekö Sinä olet siinä kassalla? Sinäkö osallistuit pankkikortin varastamiseen? Onko Sulla yhteys hämärään poliisiin? Toimiiko maksuliikenne normaalist meidän yrityksessä?
Hanki kunnon takajaat, niin auttaa paljon enempi, kui.n henkilökunnan haukkuminen. Sarvipään hommalta tup sättominen enempi vaikuttaa
pitäkää tekopyhät rikolliset suunne kiinni, te kuulutte rikolliseen rahaliigaan.
Jumalilla ja piruilla ei minkään pankin kanssa mitään tekemistä eikä muillakaan taruolennoilla
Ei tullut Jumalan pankkia Perhoon väärinkäytösten takia, meni Itä-Suomeen.
Huolehtikaa, että luottotiedot pysyy kunnossa ja laskut maksetaan ajallaan. Sillä se jumaluus hoituu näppärästi.
Perho on rikas paikkakunta , rahaa on vaikka useampaankin pankkiin . Vaikka vertaa mihin tahansa rajanaapuriin.
Harmi vain, että se on varastettua rahaa.
Lademoukku taidat olla
Kannattaiskohan mennä töihin, ettei tarvis kadehtia niitä, joilla pn luottotiedot kunnossa.