Joutsan kunnanvirasto

Muuttanut vuodeosastolle.
11242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Saattohoitoon?

3Äänestä

Oikea paikka varmaan mahtuvat sinne👌

Äänestä

Joutsan kunnanjohtaja on asiallinen, pätevä ja mukava mies.

Äänestä

Ja komea, tuoksuu hyvälle.

Äänestä
  • Komeus on katsojan silmissä...

    Äänestä

  • Ja body languagensa villitsee naiset

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ja body languagensa villitsee naiset

    Kuka tykkää mistäkin. Makuja on monia.

    Äänestä

Sopisi hyvin jos vuoteet ovat paikoillaan .

1Äänestä
  • No varmaan muutama jätetty ..

    Äänestä

AP, MAKUU ASENOOSAA NE HOMMAT HOIDETAAN

1Äänestä

Seuraavana siirtyvät ( vaivais taloon ) siihen viereiseen .

2Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muuttanut vuodeosastolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu