Tv sammuksiin, siirtyminen makuuhuoneeseen, seksiä lähetyssaarnaaja-asennossa, pesulle ja nukkumaan. Jotain muuta halusin seksiltä kuin yhdestä kahteen kertaa viikossa aina sitä samaa.
Olisin ollut halukas useimminkin mutta aviomieheni omat tarpeet menivät minun tarpeideni edelle. En ollut saanut yhdynnässä orgasmia, ainakaan moniin vuosiin. Esileikki ei kuulunut meillä tapoihin, ellei tv:n katsomista lasketa. Tärkeintä seksissä oli että mieheni sai purkautua sisääni ja pääsi sen jälkeen nopeasti nukkumaan.
Säännöllisillä työmatkoilla vieraalle paikkakunnalle tapasin miellyttävän miehen. Aika nopeasti meidän välille kehittyi seksisuhde, oikeastaan vain seksisuhde koska muussa yhteydessä tai tekemisissä me emme keskenään olleet. Sähköpostitse sovimme vain seuraavasta tapaamisesta. Suhde toimii edelleen ja tapaamme noin 3-4 viikon välein.
Matkustan vieraalle paikkakunnalle työpäivää edeltävänä iltana, yleensä tapaamme jossakin ulkona, saatamme käydä kahvilla tai syömässä mutta melko nopeasti menemme hotellihuoneeseeni. Usein saan ensimmäiset orgasmit jo pitkän esileikin aikana, tai oikeastaan aina. Jokainen kerta mies tutustuu vartalooni kuin poika joka ei ole koskaan naiseen koskenut. Kuinkahan monta järisyttävää orgasmia olen tämän miehen sylissä saanut?
Oikeastaan olen aina tyydytetty jo ennen varsinaista yhdyntää mutta olen halukas antamaan naisellisuudella kiitoksen omasta hyvästä olosta. Varsinaisessa yhdynnässä olenkin monesti se joka määrää tahdin. Vaikka en enää yhdynnässä saisikaan orgasmia, niin nautin siitä kun saan miehen vaikeroimaan orgasmin kourissa.
Hyvin usein joudun seksin jälkeen kiittämään seurasta ja jäänhuoneeseen yksin valmistautumaan seuraavaan työpäivään miehen poistuessa. Harvoin olen töissä tällä paikkakunnalla enempää kuin yhden työpäivän ja matkustankin heti työpäivän jälkeen kotiin.
*
Kun kunnollista seksiä saa vain noin kuukauden välein alkaa tehdä mieli enemmän. Sattuma sai kohtaamaan minut erään miespuolisen kohtalotoverin kanssa joka lisäksi asui aika lähellä. Myös tämä mies vaikutti kohteliaalle naisen huomioon ottavalle herrasmiehelle. Oli aika nopeasti selvää että halusimme molemmat seksisuhteeseen. Asiaa vaikeutti vain puolisot joille ei tietystikään asiasta tarvinnut vihjata. Sähköposti toimi heti alusta asti yhteydenpitokonstina.
Tapaamiset ovat olleet pakon sanelemana aika lyhyitä, keskittyen vain nopeaan seksiin. Seksi on ollut silti miellyttävää ja tyydyttävää. Paikoissa ja erilaisissa tavoissa on sitten käytetty mielikuvitusta aika lailla.
Ehkä yleisin tapaaminen sattuu tämän miehen vaimon jumppatunnin aikana. Minä lähden samaa aikaa omalle juoksulenkille ja juoksen suoraan miehen luo. Emme koskaan käytä toistemme vuoteita seksiin. Esileikille ei jää kunnolla aikaa eikä yhdyntäkään pitkä ole mutta kiihkeä kylläkin. Milloin lattialla, sohvalla, keittiön pöydällä tai autotallissa seinää vasten. Yhdynnän jälkeen pyyhin vain paperilla enimmät lemmen eritteet, siemennesteestä ei kortsun ansiosta tarvitse huolehtia. Jatkan lenkkiä vähintään sen verran että saan jonkin verran hikeä aikaiseksi.
Kotona käyn ensimmäiseksi suihkussa ja joskus olen yhdynnässä aviomieheni kanssa heti suihkun jälkeen. Vieraissa käynti käy jännittävästä esileikistä, seksikin on paljon nautinnollisempaa jopa aviomiehen kanssa.
Ellet saa, ota
3
16220
Vastaukset
- Mies_50
Suositeltavaa, myös toimintatapana. Näin ei aiheudu harmia kellekään.
Mutta olisit kirjoittanut yksityiskohtaisemmin !!- N+30
Kirjoitin tarkoituksella vain lyhyesti ja tarkemmin kuvaamatta. Tarkempi tunteiden kuvaaminen on vaikeaa ja en halua kirjoittaa mitään uuhh läähh tyyliä.
- M+30
N+30 kirjoitti:
Kirjoitin tarkoituksella vain lyhyesti ja tarkemmin kuvaamatta. Tarkempi tunteiden kuvaaminen on vaikeaa ja en halua kirjoittaa mitään uuhh läähh tyyliä.
Mukava lukea kirjoitustasi ja huomata yhteneväisyyttä. Itse olen samassa tilanteessa oleva mies eli työmatkat ovat hyvä henkireikä sopia tapaamisia seksin merkeissä vieraiden rouvien kanssa. Muutaman kanssa tämä on jatkunut jo usean vuoden ajan. Kotona kun seksiä ei tipu edes kuukausittain ...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus54009Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va872062Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J50856- 47784
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?184738Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va34738Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35722Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke119715- 35674
Miksi tuota ei saada karkotettua Suomesta?
Sillä näkyy olevan ilmeinen suojaväri. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/6af3161b-4cdc-4ca7-b6cd-1e745efd1a97127648