Ellet saa, ota

N+30

Tv sammuksiin, siirtyminen makuuhuoneeseen, seksiä lähetyssaarnaaja-asennossa, pesulle ja nukkumaan. Jotain muuta halusin seksiltä kuin yhdestä kahteen kertaa viikossa aina sitä samaa.

Olisin ollut halukas useimminkin mutta aviomieheni omat tarpeet menivät minun tarpeideni edelle. En ollut saanut yhdynnässä orgasmia, ainakaan moniin vuosiin. Esileikki ei kuulunut meillä tapoihin, ellei tv:n katsomista lasketa. Tärkeintä seksissä oli että mieheni sai purkautua sisääni ja pääsi sen jälkeen nopeasti nukkumaan.

Säännöllisillä työmatkoilla vieraalle paikkakunnalle tapasin miellyttävän miehen. Aika nopeasti meidän välille kehittyi seksisuhde, oikeastaan vain seksisuhde koska muussa yhteydessä tai tekemisissä me emme keskenään olleet. Sähköpostitse sovimme vain seuraavasta tapaamisesta. Suhde toimii edelleen ja tapaamme noin 3-4 viikon välein.

Matkustan vieraalle paikkakunnalle työpäivää edeltävänä iltana, yleensä tapaamme jossakin ulkona, saatamme käydä kahvilla tai syömässä mutta melko nopeasti menemme hotellihuoneeseeni. Usein saan ensimmäiset orgasmit jo pitkän esileikin aikana, tai oikeastaan aina. Jokainen kerta mies tutustuu vartalooni kuin poika joka ei ole koskaan naiseen koskenut. Kuinkahan monta järisyttävää orgasmia olen tämän miehen sylissä saanut?

Oikeastaan olen aina tyydytetty jo ennen varsinaista yhdyntää mutta olen halukas antamaan naisellisuudella kiitoksen omasta hyvästä olosta. Varsinaisessa yhdynnässä olenkin monesti se joka määrää tahdin. Vaikka en enää yhdynnässä saisikaan orgasmia, niin nautin siitä kun saan miehen vaikeroimaan orgasmin kourissa.

Hyvin usein joudun seksin jälkeen kiittämään seurasta ja jäänhuoneeseen yksin valmistautumaan seuraavaan työpäivään miehen poistuessa. Harvoin olen töissä tällä paikkakunnalla enempää kuin yhden työpäivän ja matkustankin heti työpäivän jälkeen kotiin.

*

Kun kunnollista seksiä saa vain noin kuukauden välein alkaa tehdä mieli enemmän. Sattuma sai kohtaamaan minut erään miespuolisen kohtalotoverin kanssa joka lisäksi asui aika lähellä. Myös tämä mies vaikutti kohteliaalle naisen huomioon ottavalle herrasmiehelle. Oli aika nopeasti selvää että halusimme molemmat seksisuhteeseen. Asiaa vaikeutti vain puolisot joille ei tietystikään asiasta tarvinnut vihjata. Sähköposti toimi heti alusta asti yhteydenpitokonstina.

Tapaamiset ovat olleet pakon sanelemana aika lyhyitä, keskittyen vain nopeaan seksiin. Seksi on ollut silti miellyttävää ja tyydyttävää. Paikoissa ja erilaisissa tavoissa on sitten käytetty mielikuvitusta aika lailla.

Ehkä yleisin tapaaminen sattuu tämän miehen vaimon jumppatunnin aikana. Minä lähden samaa aikaa omalle juoksulenkille ja juoksen suoraan miehen luo. Emme koskaan käytä toistemme vuoteita seksiin. Esileikille ei jää kunnolla aikaa eikä yhdyntäkään pitkä ole mutta kiihkeä kylläkin. Milloin lattialla, sohvalla, keittiön pöydällä tai autotallissa seinää vasten. Yhdynnän jälkeen pyyhin vain paperilla enimmät lemmen eritteet, siemennesteestä ei kortsun ansiosta tarvitse huolehtia. Jatkan lenkkiä vähintään sen verran että saan jonkin verran hikeä aikaiseksi.

Kotona käyn ensimmäiseksi suihkussa ja joskus olen yhdynnässä aviomieheni kanssa heti suihkun jälkeen. Vieraissa käynti käy jännittävästä esileikistä, seksikin on paljon nautinnollisempaa jopa aviomiehen kanssa.

3

16365

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mies_50

      Suositeltavaa, myös toimintatapana. Näin ei aiheudu harmia kellekään.

      Mutta olisit kirjoittanut yksityiskohtaisemmin !!

      • N+30

        Kirjoitin tarkoituksella vain lyhyesti ja tarkemmin kuvaamatta. Tarkempi tunteiden kuvaaminen on vaikeaa ja en halua kirjoittaa mitään uuhh läähh tyyliä.


      • M+30
        N+30 kirjoitti:

        Kirjoitin tarkoituksella vain lyhyesti ja tarkemmin kuvaamatta. Tarkempi tunteiden kuvaaminen on vaikeaa ja en halua kirjoittaa mitään uuhh läähh tyyliä.

        Mukava lukea kirjoitustasi ja huomata yhteneväisyyttä. Itse olen samassa tilanteessa oleva mies eli työmatkat ovat hyvä henkireikä sopia tapaamisia seksin merkeissä vieraiden rouvien kanssa. Muutaman kanssa tämä on jatkunut jo usean vuoden ajan. Kotona kun seksiä ei tipu edes kuukausittain ...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      29
      5556
    2. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      53
      5343
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      100
      4380
    4. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      16
      3803
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      44
      3633
    6. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      131
      3442
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      3140
    8. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      168
      2916
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      25
      2619
    10. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      39
      2491
    Aihe