Ellet saa, ota

N+30

Tv sammuksiin, siirtyminen makuuhuoneeseen, seksiä lähetyssaarnaaja-asennossa, pesulle ja nukkumaan. Jotain muuta halusin seksiltä kuin yhdestä kahteen kertaa viikossa aina sitä samaa.

Olisin ollut halukas useimminkin mutta aviomieheni omat tarpeet menivät minun tarpeideni edelle. En ollut saanut yhdynnässä orgasmia, ainakaan moniin vuosiin. Esileikki ei kuulunut meillä tapoihin, ellei tv:n katsomista lasketa. Tärkeintä seksissä oli että mieheni sai purkautua sisääni ja pääsi sen jälkeen nopeasti nukkumaan.

Säännöllisillä työmatkoilla vieraalle paikkakunnalle tapasin miellyttävän miehen. Aika nopeasti meidän välille kehittyi seksisuhde, oikeastaan vain seksisuhde koska muussa yhteydessä tai tekemisissä me emme keskenään olleet. Sähköpostitse sovimme vain seuraavasta tapaamisesta. Suhde toimii edelleen ja tapaamme noin 3-4 viikon välein.

Matkustan vieraalle paikkakunnalle työpäivää edeltävänä iltana, yleensä tapaamme jossakin ulkona, saatamme käydä kahvilla tai syömässä mutta melko nopeasti menemme hotellihuoneeseeni. Usein saan ensimmäiset orgasmit jo pitkän esileikin aikana, tai oikeastaan aina. Jokainen kerta mies tutustuu vartalooni kuin poika joka ei ole koskaan naiseen koskenut. Kuinkahan monta järisyttävää orgasmia olen tämän miehen sylissä saanut?

Oikeastaan olen aina tyydytetty jo ennen varsinaista yhdyntää mutta olen halukas antamaan naisellisuudella kiitoksen omasta hyvästä olosta. Varsinaisessa yhdynnässä olenkin monesti se joka määrää tahdin. Vaikka en enää yhdynnässä saisikaan orgasmia, niin nautin siitä kun saan miehen vaikeroimaan orgasmin kourissa.

Hyvin usein joudun seksin jälkeen kiittämään seurasta ja jäänhuoneeseen yksin valmistautumaan seuraavaan työpäivään miehen poistuessa. Harvoin olen töissä tällä paikkakunnalla enempää kuin yhden työpäivän ja matkustankin heti työpäivän jälkeen kotiin.

*

Kun kunnollista seksiä saa vain noin kuukauden välein alkaa tehdä mieli enemmän. Sattuma sai kohtaamaan minut erään miespuolisen kohtalotoverin kanssa joka lisäksi asui aika lähellä. Myös tämä mies vaikutti kohteliaalle naisen huomioon ottavalle herrasmiehelle. Oli aika nopeasti selvää että halusimme molemmat seksisuhteeseen. Asiaa vaikeutti vain puolisot joille ei tietystikään asiasta tarvinnut vihjata. Sähköposti toimi heti alusta asti yhteydenpitokonstina.

Tapaamiset ovat olleet pakon sanelemana aika lyhyitä, keskittyen vain nopeaan seksiin. Seksi on ollut silti miellyttävää ja tyydyttävää. Paikoissa ja erilaisissa tavoissa on sitten käytetty mielikuvitusta aika lailla.

Ehkä yleisin tapaaminen sattuu tämän miehen vaimon jumppatunnin aikana. Minä lähden samaa aikaa omalle juoksulenkille ja juoksen suoraan miehen luo. Emme koskaan käytä toistemme vuoteita seksiin. Esileikille ei jää kunnolla aikaa eikä yhdyntäkään pitkä ole mutta kiihkeä kylläkin. Milloin lattialla, sohvalla, keittiön pöydällä tai autotallissa seinää vasten. Yhdynnän jälkeen pyyhin vain paperilla enimmät lemmen eritteet, siemennesteestä ei kortsun ansiosta tarvitse huolehtia. Jatkan lenkkiä vähintään sen verran että saan jonkin verran hikeä aikaiseksi.

Kotona käyn ensimmäiseksi suihkussa ja joskus olen yhdynnässä aviomieheni kanssa heti suihkun jälkeen. Vieraissa käynti käy jännittävästä esileikistä, seksikin on paljon nautinnollisempaa jopa aviomiehen kanssa.

3

16471

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mies_50

      Suositeltavaa, myös toimintatapana. Näin ei aiheudu harmia kellekään.

      Mutta olisit kirjoittanut yksityiskohtaisemmin !!

      • N+30

        Kirjoitin tarkoituksella vain lyhyesti ja tarkemmin kuvaamatta. Tarkempi tunteiden kuvaaminen on vaikeaa ja en halua kirjoittaa mitään uuhh läähh tyyliä.


      • M+30
        N+30 kirjoitti:

        Kirjoitin tarkoituksella vain lyhyesti ja tarkemmin kuvaamatta. Tarkempi tunteiden kuvaaminen on vaikeaa ja en halua kirjoittaa mitään uuhh läähh tyyliä.

        Mukava lukea kirjoitustasi ja huomata yhteneväisyyttä. Itse olen samassa tilanteessa oleva mies eli työmatkat ovat hyvä henkireikä sopia tapaamisia seksin merkeissä vieraiden rouvien kanssa. Muutaman kanssa tämä on jatkunut jo usean vuoden ajan. Kotona kun seksiä ei tipu edes kuukausittain ...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      241
      4031
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2317
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1481
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      939
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      937
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      930
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      331
      860
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      770
    Aihe