Heips!
Myyn Clio II (2002) kesä- & talvirenkaat vanteineen pölykapselit. Vain koko sarja!!
- Kesäpyörät 175/65 x 14" Continental EcoContact, pintaa kaikissa 4mm. Vanteet siistit Rellun peltivanteet.
- Talvirenkaat 175/65 x 14" Nokian Hakkapeliita 2, kaikissa pintaa 6mm - kulumismerkkinä näkyy "6". Uudessa renkaassa on pintaa 8mm. Vanteet siistit Rellun peltivanteet.
- Rellun oma pölykapselisarja
KOKO kasa - kahdeksan pyörää vannetta pölärit 125€.
Pelkät uudet Hakkapeliitat maksavat liki 400€ kierros, uusionastarenkaatkin liki 300€.
Soita 0400502005. Renkaat ovat etelä-pohjanmaalla.
M:Clio II - kesä- & talvirenkaat vanteineen
Mika
2
999
Vastaukset
- Katrim
Varmaan myyty jo?
- Slicksit
Myy mulle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676